Ikävä sinua nainen

Anonyymi-ap

Muistelen kesäpäiviämme silloin. Muistatkohan vielä minua. Löysin laulun. Se laulu on kaunis. Romanttinen. Kuin sinä. Voidaanko vielä tavata? Ai niin. Se laulu.
Tämän avulla haluan kertoa sinulle, että en koskaan luovu sinusta. Ei koskaan petä sinua. En koskaan juokse ympäriinsä ja hylkää sinua.
https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

5

710

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Liian lässyä musiikkia mun makuun.. etsi parempi, osaat kyllä.

    • Anonyymi

      Kerrohan jotain tunnisteita?
      Jooko?

    • Anonyymi

      Tiesinkö minäkin näistä yhteisistä kesäpäivistä?

    • Anonyymi

      Minullakin sinua. Muistan kyllä. Muistan kaiken. Muistan sen kuinka katsoit minua. Muistan tykkäykset ja pienet vihjeet siitä että pidit minusta kaikki nämä vuodet. Niin minäkin pidin sinusta aina. Ihan näille viimeisille päiville saakka rakas. Näit minun lävitse niinkuin minä sinun. Rakas toivottavasti sun on viimein hyvä.
      Let her go - passenger
      Kaipaan sinua loputtomasti. Ikuisesti. Vielä nähdään.

    • Anonyymi

      Rakastan sinua.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      138
      5958
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      45
      5838
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      54
      4468
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      70
      4011
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3424
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      94
      3344
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      153
      3301
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1612
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1541
    10. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      15
      1307
    Aihe