Terve menoa Li sinne EU:n olet oikeassa Putinia kannattavassa ryhmässä.

Väliäkö sillä, jos Putin häiritsee lentoliikennettä. Putinin ryhmästä voi käydä välillä Suomessa mediassa siloittelemasa asioita miksi Putin tekee näin.
2112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aina kun Persu valehtelee, tulee Vasemmistoon kymmenen uutta äänestäjää!

Äänestä

Putinilla on varattu Taigan alueelta ihan oma valtio EU:n komukoille, jotka eivät kelpaa EU:hun, eikä lihamyllyyn , mutaa pystyvät tuottamaan uusia sotilaita mursujen kanssa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Väliäkö sillä, jos Putin häiritsee lentoliikennettä. Putinin ryhmästä voi käydä välillä Suomessa mediassa siloittelemasa asioita miksi Putin tekee näin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu