On toi Aimo pihi mies

🙄💸👎 kun lähettää paperisen laskun 2,00 eurosta. On vielä lisännyt siihen 5€ käsittelykuluja. Tahallaan tehty pysäköinti hankalaksi täällä kaupungissa. Tässäkään kerrostalossa ei ole yhtään vieraspaikkaa. Parkkilaputtajat tienaa hyvin silloin kun viitsivät käydä.

Aamut alkaa vielä tuplaikävällä🥹

11

290

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      AAA IMO ahdistaa pököil

      • Mikä tuossa aloituksessa nyt taas villitsee, kun se on vitssiksi tarkoitettu? Maalaisille tiedoksi että Aimo Park huolehtii täällä pääkaupunkiseudulla pysäköintimaksuista.


      • Anonyymi
        lounas.ajatus kirjoitti:

        Mikä tuossa aloituksessa nyt taas villitsee, kun se on vitssiksi tarkoitettu? Maalaisille tiedoksi että Aimo Park huolehtii täällä pääkaupunkiseudulla pysäköintimaksuista.

        Aimo voi tunkee PÄÄSÄ PERSEESEE


    • Oi mikä onnen päivä! Miten sattuikaan, että autoasioista paremmin perillä oleva jälkeläinen tarttee autoa lainaksi juuri nyt. Nimittäin öljynvaihdon jälkeen auto haisee ikävästi palaneelta, enkä olisi uskaltanut lähteä sillä pitkälle matkalle. Lähtö siirtyy ensi viikolle.

      • Anonyymi

        Haisee kai se palaneelta jos vaikkapa sinne pakosarjan päälle valuu uutta kaataessa mistäs muualta sitä hajua nyt tulisi.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Haisee kai se palaneelta jos vaikkapa sinne pakosarjan päälle valuu uutta kaataessa mistäs muualta sitä hajua nyt tulisi.

        Mulla joskus tulee palaneen hajua siitä, kun tuulilasin alaosan tiivisteisiin lehahtaneet ja siinä kuivuneet puun lehdet tipahtelee kuumalle moottorille. Nyt ei auto kuitenkaan enää haissut palaneelta, kun vein sen lainaksi.


    • Anonyymi

      Aimo ei anna kellekään,oih,hups

      • Anonyymi

        😂😂😂


    • Anonyymi

      Ap on AIMO pelle 🤡

    • Anonyymi

      Kun ei ole vieraspaikkoja niin ilmasto pelastuu kun suomalaiset ei enää lisäänny. Punavihreiden salaliitto tuo, maa on kohta kokonaan ulkomaalaisten hallussa.

      • Punavihreitä ei kannata syyttää siitä, että firmat haluaa tänne halpatyöläisiä ulkomailta. Perussuomalaisten ollessa hallituksessa on taas tullut Suomeen ennätysmäärä maahanmuuttajia. EK haluaa tänne 50 000 ulkomaalaista vuosittain ja se on Orpo-Purran hallitusohjelmaan kirjattu. Areenassa on dokumentti Riistetyt, jossa kerrotaan miten kympin päiväpalkalla siivouskomerossa asuva maahanmuuttaja tekee 10-14 tunnin työpäiviä. Sellaista se on kun oikeisto jyrää.
        https://areena.yle.fi/1-50927114


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      100
      1713
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      55
      1123
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      438
      1094
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1023
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      58
      801
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      782
    7. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      83
      730
    8. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      698
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      675
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      671
    Aihe