Spesiaali kaveruutta

Spesiaali kaveruutta naisen kanssa. Vain irl.
En ghostaa ketään.
En jaksa enempää aloituksia yms yrittää saada spesiaali kaveruutta.
3341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei muuta.
En jaksa enää yrittää yhtään mitään.

Äänestä

Herää vanhus. Kukaan ei halua spessukaveruutta vain että sais römpsää s ulle antaa. Mieti vähän aivoton viagra pappa. Onneks me muut ollaan viisaita. Saa pian puolen suomen taudit itselleen sun kanssa FWB.

Äänestä

No niin, eipäs luovuteta, laitat suoraan Paigelle ihailijapostia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Spesiaali kaveruutta naisen kanssa. Vain irl.
En ghostaa ketään.
En jaksa enempää aloituksia yms yrittää saada spesiaali kaveruutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu