Niin mutta kun mää rakastan sua miestä

Rakastan mää. Miten sää mua?
7263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Nii määki rakastan sua... :)

Äänestä
  • Ihanaa, voitaisiin kuiskia sitä korviin toiselle ;)

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ihanaa, voitaisiin kuiskia sitä korviin toiselle ;)

    Korvalehteä näykkiä samalla, juu.

    Äänestä

No kyllä tietenkin rakkaani, rakastan ja se on ikuista.

Äänestä

Nääs mies hamosessa lupailee

Äänestä
  • Ei mene Tamppereelle

    Äänestä

ei multa eikä sulta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rakastan mää. Miten sää mua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu