Onko kellään muulla samaa haavetta ? Siis olen miettinyt asiaa ja haluaisin kokeilla miltä tuntuu olla Drag Queen ja esiintyä yleisön edessä. Vai onko joku jo tehnyt sen ?
Drag Queeniksi ?
5
319
Vastaukset
- Anonyymi
Lasketaanko se että se oli joku koulun talentti show?
- Anonyymi
Ai kuin hauska juttu. Ha ha haa!
- Anonyymi
Vielä mitä. Ihan tavallinen yhdistetty ala- yläaste se oli. Eli kun kuvittelet että monistat ittes noin satakertaa ja mölisemään sinne koulun juhlasaliin, niin aletaan päästä siihen talentti shown tunnelmaan.
Ei siksi, etteikö siinä olisi ollut mukavan sähköinen tunnelma esiintyä, kun tiedät ette pääse korkkareilla karkuun, mutta aika harva siellä oikeesti haluaa tulla munille potkituks. Eli vähän niinkun täälläki, paljon ölinää mutta vähän kompetenssia.
Mutta drag show on vähän muutakin kun jännittävää tyttöilyä koko koulun nähden. Sehän ei yksistään ole mikään talentti, että ottaa eteen sillon kun laittaa nylonit.
Mun kaveri oli vähän enempi innostunut siitä, ja kattonu jotain niitä sen ajan, ehkä ensimmäisä ohjelmia aiheesta, mutta hän olikin se lahjakkaampi meistä kahdesta. Mulla se meni ehkä sit kuitenki enempi siihen tyttöilyyn, eikä sitä ole tullu silleensä harrastettua.
- Anonyymi
Sinulla ei siis ole seksuaalista kumppania? Ja olet ajatellut että ristiin pukeutumalla sellainen saattaisi todennäköisimmin sinusta kiinnostua?
- Anonyymi
Älä naurata hupiukko
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921816- 851272
- 1101133
- 751011
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56848- 36752
- 47751
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683