Luin jonkun nuorukaisen (!) kirjan Juicesta (varmaankin poitsu teki hyvän tilin siitä; en ole kateellinen, en minäkään koskaan tavannut Juicea enkä edes lukenut suoraan). No, kirjassaan poitsu ihmetteli JUICE -yhtyeen kappaletta "Alfa Romeo & Julia": voin uskoutua että kauan sitten tapasin JUICEn rumpalin muutaman kerran Tamperekeellä & Kemissä (Kemi se hukkuu, ei löydy Kemistä; on siinä toisilla ihmettelemistä) pari kertaa ja myöskin kertaalleen hellunsa Julian. Arvatkaapa, minkä merkkinen auto rumpalilla tuolloin oli?
Juice Alfa Romeo & Julia
Anonyymi-ap
0
555
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs541718- 171623
- 821403
- 1741386
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3061332- 201268
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98985Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61958Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33933- 349854