🗝🤔❤ hyvä kun ei muuta käynyt lainareissulla, kun mulla ei ole kolarikaskoa. Eihän mulle ole käynyt kolareitakaan kuin se yksi kohtalokas liikennevaloissa talvella kun perässä ajava päätti tulla liian lähelle.
🔐 sydän mulla on lukossa ja se avain on yhden talvitakin taskussa🥰
Suutarilta saa avaimia
5
152
Vastaukset
- Anonyymi
nyt olis hyvä keli tuulettaa talvitakkia ulkosalla, kaivelepa avain smalla taskusta.
Talvitakki on pesty ajat sitten. Ei sen taskussa mitään avaimia ole. Erään miehen talvitakin taskussa se on.
Auton avainten teettämisestä ei tullutkaan mitään. Hinta oli niin tähtitieteellinen, että jäi vahva vaikutus, että huonosuomi yritti huijata naisasiakasta.- Anonyymi
lounas.ajatus kirjoitti:
Talvitakki on pesty ajat sitten. Ei sen taskussa mitään avaimia ole. Erään miehen talvitakin taskussa se on.
Auton avainten teettämisestä ei tullutkaan mitään. Hinta oli niin tähtitieteellinen, että jäi vahva vaikutus, että huonosuomi yritti huijata naisasiakasta.kato tuolta autonavaimet.fi, itse ostin uudet kuoret just 10 egee kpl.
Anonyymi kirjoitti:
kato tuolta autonavaimet.fi, itse ostin uudet kuoret just 10 egee kpl.
Kiitos tiedosta. Täytyy jatkaa avainhommaa kun on aikaa. Nyt pakkailen ja maalla ne avaimet voi pitää autossa koko ajan, niin ei mene jumiin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1822663Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2301467Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus841340- 801225
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e401206Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1401106Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin111042Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze116920Kostan sulle vielä sen älyttömän julkisen nöyryytyksen
Onneksi on lentokentällä kavereita... Kosto tulee olemaan muuten korkojen kanssa.35914Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät78820