Kepu menee ohi?

Kunnallisvaalit odottaa. Purra on ajanut puolueensa jo näin alas.
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Äärioikeistolaisten puukkohippa Oulussa viimeistelee persujen kannatuksen ja RKP:kin menee edelle.

Äänestä

Jännät vaalit todellakin. Ihan nauru hermoja kutkuttava kun miettii mikä puolue on NYT jengiä suurempi, KD vai Persut.

Äänestä

Tosta vielä lähtee 10%!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kunnallisvaalit odottaa. Purra on ajanut puolueensa jo näin alas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu