Hakkasin eilen itseäni nainen

Löin päätä seinään ja nyrkillä itseäni.
23453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Sepäs fiksua sitten.

Äänestä

Juttele lääkärin kanssa, jos on itsetuhoisuutta. Pistää sinut eteenpäin psykiatriselle puolelle, jos et uskalla mennä sinne suoraan.

Äänestä
  • Psykiatrin kanssa naimisiin, siinä ratkaisu?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Psykiatrin kanssa naimisiin, siinä ratkaisu?

    Nuijanukuttaja ennemmin. 150kg ja pahansisuinen. Sulle ei tuu muuta.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Nuijanukuttaja ennemmin. 150kg ja pahansisuinen. Sulle ei tuu muuta.

    Hih hih😂 sisu maistuu hyvälle..

    Äänestä

Hakeudu hoitoon.

Äänestä

Miksi teit niin?

Äänestä
  • Sivusta.Syitä on monia.Riippuu alueesta mihin paukuttaa.
    Vatsanalueelle,kehittää vatsalihaksia,vatsan toimintaa aktivoi.
    Päähän,päänsärkyä lievittää ulkopuolinen kipu(turrutus).
    Noin yleensä fyysinen kivun tuottaminen vetää huomion muista asioista.
    T.n

    Äänestä

Eli sua otti joku asia päähän oikein kunnolla..?

Äänestä

Otti päästä

Äänestä

Ymmärrän. Kun tuska on suuri, eikä pääse mihinkään.

Äänestä

Jokainen saa tehdä itselleen mitä haluaa kunhan se ei vaaranna terveyttä peruuttamattomasti tai toisille vaaraksi.Esim.lasten nähden ja kuullen ei noin saa tehdä.

Äänestä

Ei ole leikin asia

Äänestä

Äläs ny sentään

Äänestä

Tiedän tunteen. En kuitenkaan ole pystynyt mitään tekemään itselleni. Joskus tuska vaan on niin kovaa.

Äänestä

😂😂😂

Äänestä

Varjonyrkkeily toimii loistavasti ja kunto kohenee olen huomannut.

Äänestä
  • Sä tapat

    Äänestä

  • Kohtelet ihmistä jota ei ole!

    Äänestä

  • Ei ole olemassa välinpitämättömien sivullisten takia! Ihmiset todella tietämättömiä

    Äänestä

Pitää Teatteria pitää jotta aiemmat lastennussimiset ei tule julki ja täytyy nyt leikkiää Alzheimerin potilasta lisäksi.

Äänestä

Kaksuuntanen häiriökö.
Kuuntele mielimusiikkia. Ehkä auttaa tunteitten hallinnassa. Se vie erilaisiin tunnelmiin ja saa pahan olon tilalle positiivisempia ajatuksia.

Äänestä

Juu mä annoin kans eilen itelleni selkäsaunan, kunnon pieksentää, laitoin pääni vessanpöntön kannen väliin ja paukutin kantta päähän antaumuksella, sen jälkeen hain pajavasaran ja moukaroin reilusti joka puolelle, sitten kiedoin vyön kaulaani ja yritin hirttää pääni oven kahvaan, siinä onnistumatta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Löin päätä seinään ja nyrkillä itseäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu