Niin, sano kehen naiseen olen vaihtanut?

Varmasti sulla on jotain tuohon sanoa, kun sellasta voit väittää.
10364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

En ole mitään sellaista väittänyt missään vaiheessa. Älä usko höpönlöpöjä.

Äänestä

Eikä ollut minultakaan tuo.
T. lähin

Äänestä

Vanhassa vara parempi sullakin.

Äänestä
  • Ei kyllä mulle kelpaa vain nuori Sonni😅😋

    Äänestä

Mitä merkitystä näillä on anonyymipalstalla?

Äänestä
  • Vastaus sivusta:

    Ei mitään merkitystä.

    Äänestä

Olet vain sen tyyppinen mies, jolle ei yksi tai kaksi riitä.. se on jo aiemminkin nähty, niin mihin sinä siitä olisit muuttunut?

Äänestä
  • Ei sille naiselle myös riitä yksi tai kaksi myöskään

    Äänestä

T-naiseen

Äänestä

Siihen viimeksi olleeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Varmasti sulla on jotain tuohon sanoa, kun sellasta voit väittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu