Siis ählämsähläm mix tytöt on just nii ärsyttävii kö ne vaatii et jätkäl pitäis olla sellane 45cm peenis housuissaan ennen kö on mitää, ja aina sekään ei riitä? Ja sit pitäis näyttää joltain Tom Cruiselta eli 43-vuotiaalta vanhalta äijältä vaikka oonki näin nuori viäl?
Siis mä en tajuu, tiättexte?!? Miten tätä bussiaikatauluu oikein luetaan, milloin seuraava dösä menee? Onx nyt jo kesäaikataulut voimassa vai tuleeko ne voimaan vasta syyskuussa? Siis täh?
Siis mä en tajuu, tiättexte?!? Miten tätä bussiaikatauluu oikein luetaan, milloin seuraava dösä menee? Onx nyt jo kesäaikataulut voimassa vai tuleeko ne voimaan vasta syyskuussa? Siis täh?
Vastaukset 4
Vanhimmat
ku pitää saaha jotai täytettä homman aikana ja sit naiset o opinu vaatii ja ois hyvä jos housuis ois takatazku ja siel bullee lompsa. ja tomppa kyl peittoo monen mäkkärin hamppiksel ittesä paisuttaneen teinipojan jolla housut lökii polvis, tukka singlattu päätämyöte ja joka kruisailee amisvehkeel pitki katuja.
Ai nii sä viel dösä ikänen, hanki mopo nii ei tarvi taului katella tai iske vanhempi tätsy kuskaa itteäs . No moi ja hyvää kesää sulle ja muista käyttää renkast simmatessa.
:D toi oli hyvä...xD Oli muuten aika jees se Tomppa siinä "Firmassa"..Vaikka onkin aika vanha.
Aurinkoista kesää!8)
ummaraat kyllä??????!!!!!!
voi poju, ei 45 kelpaa kelleen, eihän se pysy pystyssä kuin minuutin, mitäs veltolla tekis. Mutta jos otetaan 20 tai vaikka 25 sentti pois, niin aletaan puhua asiaa. Vaikka nyt kun asiaa tarkemmin ajattelen, parhaat kyydit taisin saada 15 senttisellä.