Somen puolella on sivustoja jotka ovat yleisluontoisempia mutta sallivat aikuisviihdeessä myös kovan pornon kunhan sen on oikein luokiteltu NSFW:ksi (="Not Safe For Work") niin etteivät alaikäiset näe.
1. Lähes kaikki ovat varmaankin tietoisia että Onlyfans on yksi niistä.
2. Redditissä on nimenomaan kovaa pornoa varten olevia subredditejä. Jos linkittäminen tänne Suomi24:een ei onnistu niin toimii yhtä hyvin jos vastaatte vaikka "r/pornosubi" niin tietää minne menee. Jos rekisteröityy ja seuraa (listat ovat yksityisiä) niin asetuksista saa NSFW:n sumentamisen pysyvästi pois.
3. Imgur-kuvasivusto salliin kovankin pornon (kuvat tai GIF-videot) lataamisen ja linkittämisen mutta ei salli sen julkaisemista etusivulle.
4. Tumblr salli sen joskus, sitten kielsi kaiken pornon ja alastomuuden, mutta sitten käänsi sen niin että sallii alastomuuden mutta ei kovaa pornoa.
Tässä Redditistä muutamia esimerkkejä:
1. https://www.reddit.com/r/creampies/ - Siemenet menevät perille.
2. https://www.reddit.com/r/bwc/ - Isoja makkaroita (Mitäs tuijotat, olen sentään hetero nainen. 😋)
3. https://www.reddit.com/r/TittyDrop/ - Tissien tiputusta (Laitoin tämän vain miesten mieliksi.)
Pornon sallivat someyhteisöt (kuten Onlyfans, Reddit ja Imgur)
3
4372
Vastaukset
X eli entinen Twitter sallii pornon myös mutta edellytys on sama, se täytyy merkitä asianmukaisesti.
- Anonyymi
Tärkeintähän on kuitenkin se että naisia katsomalla voi tyydyttää itsensä happy endiin saakka. Tätähän voi tehdä myös naiset.
Meta ei pornoa salli eli Facebookiin, Instagramiin ja Threadsiin sitä ei saa laittaa.
LinkedIniin ei myöskään mutta ei kai pornotähtikään ole työkkärissä kuvallisten todisteiden kera...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti29246039Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!5311504Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy24311099Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump449898Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla938725Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2936797Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka133867Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j43585Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti33460Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle83379