eikä pysty todellisiin ihmissuhteisiin on jollain tavalla viallinen. Korjaa itsesti ensin ja sitten oikeaan elämään ja oikeisiin suhteisiin.
Ihminen joka elää palstasuhteita
Anonyymi-ap
10267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Surin osa täällä on keskitasoa älykkäämpiä tunne elämässä. Eivät luovuta ja huuda Somessa julkisesti kaikkea keinotekoista sontaa ja kulissien täyttämää köyhää "tunteellista" parisuhdetta.
'Eivät liputa' tarkoitin. Ja muutenkin haluavat olla ajatuksensa kanssa yksin ja nauttia tunteistaan.
Tämä oli hyvä aloitus👌 pitänee paikkansa erään herran kohdalla. Olevinaan tekopyhä🤭
Onko lääkkeet otettu?
Nämä sinun suhteettomat purkaukset alkaa olla vähän hälyttäviä. Sivusta
Julkisesti persraiskatut harvemmin itseään parantelee saatika tulee enää ihmisten keskuuteen muuten kuin väkipakolla elannon tai jonkun muun pakollisen "yhteiskunta" leikin vuoksi. Eikä kukaan muukaan pysty parantamaan. Toki voi ikuisesti väittää ja yrittää sekä ottaa palkkaa siitä yrittämisestä mutta lopputulos ei muutu.
Vialliseksi sanotaan liian usein täällä jotain
Ei ollu ns uus jutska
Puhunet siis itsestäsikin?
Luuletko, että ihmiset eivät ole jo yrittäneet korjata itseään? En minäkään täällä alvariinsa ramppaa. Jos on hieman masentunut, on helpompi tulla tänne.