lopettaa koko projekti tähän päivään! Se on jatkunut aivan liian kauan, eikä se ol saanut mitään hyvää aikaan, eikä tule saamaan niin kauan kuin ns. kertomista on vähänkin! Se ei vaan sovi sisäiselle maailmalleni, eikä tule koskaan sopimaan!
Ehkä olisi parasta
Anonyymi-ap
5836
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Se aloitettiin ilman keskeisessä asemassa olevan henkilön lupaa ja sellainen ei koskaan ole hyvä tapa saada muutosta aikaan, koska alun alkaen ei kartoittu sitä mitä hän elämältään haluaa. Vietiin pois tärkeä työpaikka ja se että oli tärkeää pärjätä omillaan! Kuka tai ketkä olivat ne jotka eivät ymmärtäneet sitä, että kun aloitetaan laaja-alainen projekti, sitä ennen pitää esittää kysymyksiä jotta tiedetään mitä halutaan!
En jaksa enää nähdä enkä kuulla mitään mikä liittyy projektiin. Mitä kauemmin se jatkuu sitä huonommaksi vointi menee. Haluan tehdä itselleni mieluista työtä vielä vuosien ajan. En halua uutta ystävää kenestäkään. Oliko se tarkoituksellista kiusaamista, kun vietiin mahdollisuus pärjätä omillaan, henkisen, psyykkisen ja taloudellisen tilanteen huonontaminen.
Ei enää mitään missään, se on tärkein toive nyt ja tulevaisuudessa! Asumisrauha on saatava!
Poikihan se rikosilmoituksen!
Haluan elämältäni sitä, että jätätte mut rauhaan ja minulla on oikeus siihen