Härkäsen synnytys

Vesitornihäiriköt ovat luultavasti vasemmistoanarkisteja, joilla yleensäkin on tapana häiritä järjestäytynyttä yhteiskuntaa. Se, että onko niillä toimeksiantajana joku muu, kuin oma tyhjä pää, on sitten toinen juttu.
5165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tai sitten tätä Vallinin pikkurikollisporukkaa. Luulivat löytävänsä jotain pöllittävää.

Äänestä

Todellisuudessa persuja vauhdittamassa rajalakia.

Äänestä
  • eloapina

    Äänestä

Samaa porukkaa kuin elokapina.

Äänestä

Vain tyhjäpää voi vetää keskusteluun kuin keskusteluun tämän vassariliturgian.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vesitornihäiriköt ovat luultavasti vasemmistoanarkisteja, joilla yleensäkin on tapana häiritä järjestäytynyttä yhteiskuntaa. Se, että onko niillä toimeksiantajana joku muu, kuin oma tyhjä pää, on sitten toinen juttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu