Juhannusviestistä vielä... Käytän nyt pitkästä aikaa vähän tunnisteita no kirjaimet siis kun tulee muuten liikaa sekaannuksia. Merkitsikö se sinulle mitään? Vastasit kyllä mutta et jatkanut keskustelua. Johtuuko se siitä että et halua viestitellä vai sitten siitä että et enää... Aika neutraali olet nyt ollut. Olinko myöhässä?
Minä puntaroin sitä viestin laittamista kun ajattelin aiempia hetkiä joissa oli vähän hassuttelua ja flirttiä niin se rohkaisi minua. Ne tapahtumat oli hetkeä aiemmin ennen lomaasi. Olen hukassa että missä mennään vai mennäänkö missään. En tiedä mitä kaikkea täälläkin on kirjoitettu olen pitänyt taukoa palstastakin.
Kirjoitan tämän tänne siksi koska en tätä muuten voisi kysyä livenä. Toivottavasti näet tämän ja vastaisit edes jotain...
T
H niin siitä lähettämästäni
12
458
Vastaukset 12
- Anonyymi
Ei ole tullut viestiä
- Anonyymi
Koska en laittanut, olisiko pitänyt? Olisiko vielä hyvä hetki olla yhteyksissä, sitä tiedä mä en.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koska en laittanut, olisiko pitänyt? Olisiko vielä hyvä hetki olla yhteyksissä, sitä tiedä mä en.
Eiköhän tullut jo selväksi sun juttus
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eiköhän tullut jo selväksi sun juttus
Et ole aloittaja joten älä sotke.
ap - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et ole aloittaja joten älä sotke.
apEn ole Ap mutta olisiko pitänyt laittaa sitten viestiä hoolle, sitä minä tässä mietin 🤔
- Anonyymi
Sivusta kommentoin.
Ei kaikki tykkää vastata viesteihin ja se on ihan ok.
Itse en odota mitään vastauksia koskaan mihinkään, siksi en koskaan niissä mitään kysy. Se on vaan yleistä höpinää jota ilman kaikki voi hyvin elää.
En koe olevani niin kiinnostava ihmisenä että näiden viestien perusteella joku mitään ajattelisi vakavampaa. - Anonyymi
Laita viestiä, vastaan varmasti. Pientä flirttiä on ollut, ja olen ihastunut sinuun. Terveisin H
- Anonyymi
Olisitpa hän ❤️. Niin minäkin en vaan tiedä oletko hän.
ap - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olisitpa hän ❤️. Niin minäkin en vaan tiedä oletko hän.
apEi se Henna ole hän Tero hyvä. Eikö sinun jo kannattaisi lopettaa tälläinen typerä hössöttäminen täällä ja muualla. Ei se Henna ole täällä, eikä hän viestittele sinulle muuallaakaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olisitpa hän ❤️. Niin minäkin en vaan tiedä oletko hän.
apSaat varmuuden kun laitat viestin jotain reittiä oikeassa elämässä❤️
- Anonyymi
Ei mennä missään. Harhoissa elelet.
- Anonyymi
Sinullako kirjainten ni.. edusmies sit pyyhkii hyvin kun kehittelet miehen joutavasta jodlauksesta jotain kummallisuuksia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t921078Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää228840Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️73826- 52700
On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien68667Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞34592Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh29547- 47539
Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä30535- 38535