Voyagerin ajotietokone

Olisiko kenelläkään tietoa mikä voisi olla syy kys.kamppeen yllättävään mykistymiseen.sulakkeita tarkistelin mutta yhtään palanutta ei löytynyt.
-Teemu-
2548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ajotietokoneen näytön saa pimeäksi siitä rullattavasta sisävalokatkaisimesta. Voisiko sitä kautta lähteä etsimään vikaa?

Äänestä
  • Otin kattopaneelin irti ja katsoin onko mitään näkyvää vikaa..ei ollut.Syöttökin tuli(ainakin yhteen johtoon) mutta kun ei ole terkempaa kytkentä kuvaa on vaikea sanoa mitä missäkin johdossa kulkee.

    -Teemu-

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teemu kirjoitti:

Olisiko kenelläkään tietoa mikä voisi olla syy kys.kamppeen yllättävään mykistymiseen.sulakkeita tarkistelin mutta yhtään palanutta ei löytynyt.
-Teemu-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu