Tarvitsen rakkautta ja kosketusta.
Tarvitsen sinua mies
Anonyymi-ap
21730
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Pitäkää tunkkinne
Nyt Viljo tulee
Ainakin läheisyyttä kaipaisin…
.. että joku(hän) silittäisi minua
Voin antaa läheisyyttä ja muutakin jos pyydät luoksesi nyt heti
Ahaa. 🦧🦍
Ehkä hänkin ajattelee samoin sinusta, mut uskoo enemmän näitä ajatuksiaan harhaksi, jossa elää omissa oloissaan ja pelkää tulevansa helposti väärin ymmärretyksi, jos olisi aloitteellisempi? Epävarma ja pelokas tuntemus on niin monille miehille, minullekin niin arkinen tapa ajatella.
Kyllä mä kaipaan paljon muuta kuin silitystä nyt. Ihan vain tarkensin. -ap
Minäkin miehenä voin tarkentaa, että mukaudun monenlaisiin tilanteisiin, hetken kestän myös epämukavuutta, mutta silloin samalla hyvä tuntua niitä hyviä asioita/ mahdollisuuksia, jonka puolesta on valmis näkemään vaivaa toisen eteen. Tärkeintä on minusta, että molemmat viihtyy niissä yhdessä sovituista raameissa? Toiveita ja haaveita unohtamatta.
Näinhän se valitettavasti on. /sivusta
Tarkalleen en tiedä, mitä tarkoitat, mutta arvelen, että tarkoitat olosuhteita, joiden puitteissa elää ja kaivata. Vaivan näkeminen toisen eteen on tosi tärkeä asia ja luottamus siihen, että koko ajan on hyvä tahto ja ymmärrys toisen elettyä elämää ja olosuhteita kohtaan. -ap
Noin se juuri on. Kaikesta on hyvä sopia yhdessä, koska silloin tulee ymmärretyksi.
Tarvitsisin lämmintä halausta
Haluan vain yhden.
Saat rakkain.
Hyvä.
kaikki me tarvitaan, on maailman hienoin asia kun saa halata itselle niin rakasta naista tai osoittaa muulla tavoin pitävänsä tästä eniten.
Voiko sitä tarvetta jotenkin kompensoida muulla?
Voi, totisesti. Kahdestaan, jossain lähistöllä...
näppärät sormet ja liukas kieli
Nyt yritän nukkua.. jos olisin rakastettu, olisin onnellinen