Jos miehellä olisi nännilävistykset,

millainen kuvittelisit tällaisen miehen olevan rakastellessa ja mistä tykkäisi?
10462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mieluiten en edes kuvittele. Nännilävistykset on jotenkin iljettäviä... 🥴

Äänestä

Saksalainen hinuri.

Äänestä
  • Eli bimmisti siispä

    Äänestä

Ihana rakastaja olisi. Voisin vaikka niistä vähän näykkäistä.

Äänestä

Ei kai se lävistys mitenkään vaikuta suoritukseen.

Äänestä
  • Ei kai suoritukseen vaikuta, mutta että ehkä tykkää jostain muusta(kin) kuin vaniljasta???

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei kai suoritukseen vaikuta, mutta että ehkä tykkää jostain muusta(kin) kuin vaniljasta???

    Ensimmäinen ajatus on, että mies haluaa tulla alistetuksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ensimmäinen ajatus on, että mies haluaa tulla alistetuksi.

    Eli mitkään lähetyssaarnaaja- yms. perusjutut ei riitä sellaisenaan, vaan mies saa kiksit jonkinasteisesta fyysisestä/ henkisestä kivusta?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Eli mitkään lähetyssaarnaaja- yms. perusjutut ei riitä sellaisenaan, vaan mies saa kiksit jonkinasteisesta fyysisestä/ henkisestä kivusta?

    Ei minua kiinnosta sen kummemmin jonkun kiksit.

    Äänestä

Veljelläni on joten en halua ajatella asiaa enempää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

millainen kuvittelisit tällaisen miehen olevan rakastellessa ja mistä tykkäisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu