Eikö sitä Teuto-grillin rötisköä ole vieläkään purettu?
Vastaukset 9
- Anonyymi
Se grilli persuuntuu ( eli mätänee) siinä hamaan ikuisuuteen. . . .
- Anonyymi
Se avataan kaupungin ja valtion rahoilla kunnostetaan, kestää vaan instansseissa hieman ennenkuin kaikki paperit ovat valmiit.
Tulee sisätilatkin ja wc:t ym.
jouluksi on kai valmis, kaupunginhallitukselta voi kysyä tarkemmin. - Anonyymi
Kysytkö tosissasi? Käy katsomassa.
- Anonyymi
Tulee A-oikeudet ja pieni pystybaari.
Kuvat on nähtävissä kaupunginvirastossa, on hyvin suunniteltu. - Anonyymi
suomen pienin strippikulubi kuulemma tulee siihen...
- Anonyymi
Oli nokian lehdessä pieni ilmoitus, että voi käydä katsomassa kaupungintalolla piirustuksia ko uudistuksesta. Käykää tutustumassa ja kommentoikaa ihmeessä.
- Anonyymi
Eihän täällä kirjoittelevat jaksa raahautua ulos.
- Anonyymi
Pelastakaa Teuto-grilli. Pitää saada maailman perintökohteeksi ja maamerkiksi. Sitä tullaan sitten katsomaan ympäri maailmaa.
- Anonyymi
Vastustan Teuto-grillin purkua! Soitan poliisit, jos joku kajoaa siihen!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1451575
- 721146
- 113858
- 82679
Oletkohan tajunnut mitä olen päättänyt
En tule koskaan, ikinä, sanomaan sinulle mitään, ei tervehtimistä, ei aloitetta, ei katsetta, ei mitään, koska et ole si34503- 45497
Sinulle nainen
Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M73461Poistetut keskustelut
Käsittelvät usein miesten asioita ja miehenä olemista. Kuten viimeksi poiston kohteeksi joutunut, Miesten tulee alkaa131410Olen osastolla
Henkisesti olen aivan rikki siitä mitä olen tehnyt. Lisäksi olen vakavasti sairas. Verikokeet kertoo sen.29404- 36403