Lapseni on 13 vuotias poika ja hän seurustelee 37 vuotiaan persumiehen kanssa. Hän tapailee tätä persumiestä hänen asunnollan ja viettää siellä yötä. Persumies ei suostu tulemaan meille. Ja aina kun poika tulee persumiehen asunnosta hän itkee ja on alakuloinen. Onko tämä teidän mielestä soveliasta kun kyseessä on 13 vuotias?
Mitä teen?
Anonyymi-ap
7156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Soita Hallah-uholle
On ne pesut sellaisia Rydmanneja.
Tervetuloa perheeseen.
Pulla-ossi on 73 v ja haluaisi seurustella vanhemman miehen kanssa. Pulla-ossi on VKKlainen ja Inkeroisen vanhin puppeli.
Ei ole missään nimessä soveliasta tuo tuollainen itkeskely, kyllä kolmetoistavuotiaan kuuluisi olla iloinen isänmallipersusta, jotakin on nyt pojassasi vialla.
Homopoikasi voi liittyä PS-Jugendiin. Siellä on paljon samanlaisia poikia.
Niillä on ihqut nahkasortsit ja alusvaatteita ei käytetä. Melkein kuin kepulestojen leirillä! Lihaa säästämättä ja laadusta tinkimättä!