Eläköön Vihreä Siirtymä !

Pyhäjoen Hanhikiven Ennallistaminen alkaa !
7887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin on kuulemma konehallien purkutyöt laitettu käyntiin,ja alue ennallistetaan luonnontilaan. Rak.liike Lehdon rakentamat parakki-asunnotkin kuulemma puretaan.

Äänestä
  • No, varsinaisen entisenlaiseen luonnontilaan, tuommoisen töpeksinnän vuoksi, ei valitettavasti saada enää, kun hölmöläiset- ja etunenässä kaupungin johtaja, -ovat super-vouhottamisellaan saaneet!!

    Äänestä

Hanhikivi oli susi suunnitelma alusta pitäen. Alkaa nyt venäläisten kanssa kimppaan. Tyhmiä nuo ahneet ja kakkanen loppu.

Äänestä
  • Eihän suunnitelmassa mitään vikaa ole vieläkään, vaan laitostoimittajassa.

    Äänestä

Kyllä näin luonnonsuojelijan sydäntä lämmittää!

Ihanaa loppukesää kaikille!

Äänestä
  • Eikö luonnonsuojelia tarvitse sähköä?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Eikö luonnonsuojelia tarvitse sähköä?

    Luonnonsuojelija tarttee. Ensin on maalämpö, Elenia on pakollinen ja sähkö 4 euroo/ kk.
    Ja elän normaalia elämää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pyhäjoen Hanhikiven Ennallistaminen alkaa !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu