Mulla on mies ensiviikolla

Synttärit. Olisi paras synttärilahja ikinä, jos ottaisit yhteyttä. Ei tarvisi olla juuri synttäripäivänä, mutta niillä tienoin. 🥰

Kerro, jos haluat enemmän tunnisteita.
34659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 34

Vanhimmat

Kuinka paljon täytät?

Äänestä
  • Ei ala. Ap

    Äänestä

  • 32. Ap

    Äänestä

Oletko nätti nainen?

Äänestä
  • Hän tietää, olenko vai enkö. Ap

    Äänestä

Oonko sinua vanhempi?

Äänestä
  • On. Ap

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    On. Ap

    Kuinka paljon?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Kuinka paljon?

    15 + Ap

    Äänestä

En pysty vaikka haluaisinkin. Ei ole yhteystietoja. Lisäksi voimat loppu. Aikoinaan rohkaistuin ja otin yhteyttä joihinkin saman nimisiin ja vesiperä siinäkin.

Äänestä
  • Kyllä hänellä pitäisi olla yhteystiedot. Tai ainakin mahdollisuus taas saada ne. Ap

    Äänestä

Hyvää syntymäpäivää jo etukäteen! 🥳🎂

Äänestä
  • Kiitos! 😃🥰

    Äänestä

Onnittelut etukäteen-sivusta

Äänestä
  • Kiitos! 😊

    Äänestä

Miehen 1. kirjain?

Äänestä
  • A.

    Ap

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    A.

    Ap

    Antille

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    A.

    Ap

    Onnea lapinneidolle.A.

    Äänestä

Samaa toivoisin, eräältä J mieheltä 😊 täytän perjantaina 19.7 30v

Äänestä
  • Ohoh, noin aikaisin, ei tainnut sitten jonnata ... mutta pyöreitä vuosia onnea.

    Äänestä

kunnolla turpaan, maksu käytöstä ja kaikkea paskaa elämään 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Äänestä

Jep sain kortin ilman päivämääriä heinäkuussa joten voi olla mahdollista heinäkuun 15 ja 25 päivän välillä

Äänestä

Onkohan meidän nimissä jotain samaa ja pituus 5?

Äänestä

HBD

Äänestä

En ymmärrä näiden viestien tarkoitusta. Ilman apua ei mahdollisuutta vaikka uhkailisit

Äänestä

70v kyllä muistan.

Äänestä

Tietysti haluan tunnisteita jos olisi hänen synttäreistä kyse!

Äänestä

Stalkkeri on tarkkana syntymäpäivistä ja kirjoittaa tietenkin niistä palstalle tuttujen lukijoiden luultavaksi. Tämähän oli odotettavissa. Ei kannata luulla.

Äänestä

Herkkis rapu nainen siellä niin 😍

Äänestä
  • Loppukuusta kylläkin leijona ggrrauh

    Äänestä

Hyvää syntymäpäivää ja hyvää yötä

Äänestä

Olen muuttunut niin paljon niistä ajoista et tuntisi enää samaksi ihmiseksi...

Äänestä

Mastonkatveessa synttärit🍸😎

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Synttärit. Olisi paras synttärilahja ikinä, jos ottaisit yhteyttä. Ei tarvisi olla juuri synttäripäivänä, mutta niillä tienoin. 🥰

Kerro, jos haluat enemmän tunnisteita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu