Kävin perjantaina nostamassa 18 euroa mutta mitä näinkään tilillä ei ollut LAINKAAN!!!rahaa vaikka edunvalvoja oli ne siirtänyt ja todennut että summa näkyy samana päivänä,ei näkynyt nyt maanantainakaan eli Otto-Pankkiautomaatti oli siis RYÖSTÄNYT RAHANI!!!minne muuallekaan ne olisi kadonneet sinne meni 10 euron ruokaraha ja pankin palvelumaksu savuna ilmaan SAATANAN RYÖSTÖAUTOMAATTI!!!se pitää käydä repimässä vittuun siitä seinästä koko paska!!Tästä lähin minä nostan rahnat vain ja ainoastaan kassalta ja kierrän kaukaa tuollaiset Otto-Ryöstöautomaatit ne asentaneista tyypeistä maanlaajuinen rikosilmoitus/tutkintapyyntö joutuvat leivättömään pöytään ja vankilan kurjuuteen tosi tosi pitkäksi ajaksi ei ihan 10 vuotta riitä!
Otto-Pankkiautomaatti ryöstää!!
6
301
Vastaukset
- Anonyymi
Semmoinen tarpeeksi ankara ja opettava kokemus näille vitun asentaja-apinoille jotta tunnustavat että pieleen meni koko Otto-Pankkiautomaattien uudistus kun näin kävi että kansalaiset menettivät rahansa kirveleekö omassa tunnossa apinat?!
- Anonyymi
Kuolemanleirille vasempaan parijonoon suoraan kyselemättä nämä ''asentajat'' toimintavirhe muka ryöstötoiminto se on saadaan puhallettua rahat hyväuskoisilta minkähän maalaisia he ovat Liettuasta vai Venäjältä? hyvin on rosvot hommansa osanneet da da.
- Anonyymi
Ota ihan rauhallisesti. Ei se automaatin vika ole.
- Anonyymi
Miten kukaan voi olla NIIN vajaaälyinen, että luulee voivansa nostaa pankkiautomaatista 18 euroa? 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
- Anonyymi
No, äänestäähän jotkut perussuomalaisiakin...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No, äänestäähän jotkut perussuomalaisiakin...
Puolueet alkavat pikku hiljaa tulla perussuomalaisten linjoille, vieläpä 5/6:n äänienemmistöllä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2733401Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1031693- 681259
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra1991087Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is1991071- 581051
Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta
"MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:511000- 63971
- 42827
- 51815