Otto-Pankkiautomaatti ryöstää!!

Anonyymi-ap

Kävin perjantaina nostamassa 18 euroa mutta mitä näinkään tilillä ei ollut LAINKAAN!!!rahaa vaikka edunvalvoja oli ne siirtänyt ja todennut että summa näkyy samana päivänä,ei näkynyt nyt maanantainakaan eli Otto-Pankkiautomaatti oli siis RYÖSTÄNYT RAHANI!!!minne muuallekaan ne olisi kadonneet sinne meni 10 euron ruokaraha ja pankin palvelumaksu savuna ilmaan SAATANAN RYÖSTÖAUTOMAATTI!!!se pitää käydä repimässä vittuun siitä seinästä koko paska!!Tästä lähin minä nostan rahnat vain ja ainoastaan kassalta ja kierrän kaukaa tuollaiset Otto-Ryöstöautomaatit ne asentaneista tyypeistä maanlaajuinen rikosilmoitus/tutkintapyyntö joutuvat leivättömään pöytään ja vankilan kurjuuteen tosi tosi pitkäksi ajaksi ei ihan 10 vuotta riitä!

6

276

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Semmoinen tarpeeksi ankara ja opettava kokemus näille vitun asentaja-apinoille jotta tunnustavat että pieleen meni koko Otto-Pankkiautomaattien uudistus kun näin kävi että kansalaiset menettivät rahansa kirveleekö omassa tunnossa apinat?!

      • Anonyymi

        Kuolemanleirille vasempaan parijonoon suoraan kyselemättä nämä ''asentajat'' toimintavirhe muka ryöstötoiminto se on saadaan puhallettua rahat hyväuskoisilta minkähän maalaisia he ovat Liettuasta vai Venäjältä? hyvin on rosvot hommansa osanneet da da.


    • Anonyymi

      Ota ihan rauhallisesti. Ei se automaatin vika ole.

    • Anonyymi

      Miten kukaan voi olla NIIN vajaaälyinen, että luulee voivansa nostaa pankkiautomaatista 18 euroa? 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

      • Anonyymi

        No, äänestäähän jotkut perussuomalaisiakin...


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No, äänestäähän jotkut perussuomalaisiakin...

        Puolueet alkavat pikku hiljaa tulla perussuomalaisten linjoille, vieläpä 5/6:n äänienemmistöllä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      32
      5012
    2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      237
      4838
    3. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      157
      4796
    4. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      120
      4593
    5. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      17
      3705
    6. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      19
      2374
    7. Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!

      Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud
      Suomalaiset julkkikset
      3
      2158
    8. Romanttinen ystävänpäivä?

      Millainen olisi hyvä ystävänpäivä hänen kanssaan?
      Ikävä
      66
      1697
    9. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      24
      1624
    10. Kaisa Juuso eroaa

      Jää välittömästi sairaslomalle. Onko nyt Keskisarjan vuoro?
      Perussuomalaiset
      201
      1335
    Aihe