sitten olin toiveikas siitä, että pääsisin töihin itselleni hyvin tärkeään työpaikkaan, mutta sekin mahdollisuus minulta vietiin jo toisen kerran. En ole koskaan oikeastaan halunnut uutta kaveria, ystävää tai kumppania. Viimeiset viisi vuotta ovat vahvistaneet sen moninkertaisesti. Minä viihdyn erittäin hyvin yksin, en ole kokenut siitä viiteen vuoteen ongelmaksi ja siksi minulla ei ole mitään tarvetta löytää ketään! Erityispiirteinen on sellainen ihminen, jolle tuntemattomat ihmiset eivät merkitse mitään! Omat läheiset sukulaiset vain, muita ei tarvita!
Vielä viisi vuotta
Anonyymi-ap
2159
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Se mikä on täysin väärin erityispiirteiselle on sellainen toiminta, että yritetään väkisin päästä hänen lähelleen missä tahansa tarkoituksessa! Niin toimivasta ihmisestä ei ole mahdollista ajatella mitään hyvää koskaan!
Koska ei ole mitään tarvetta tutustua keneenkään missään mielessä, on kaikille voimassa pysyvä lähestymiskielto oletpa minkä ikäinen tahansa!