Ihan sairasta

meininkiä, näin kun eräs äiti tarkoituksella odotti kulman takana että koska näkee minut, jotta voi tulla pienen tyttärensä kanssa ns, näytille kertoakseen tiettyyn henkilöön liittwen. Hyi saa..na! Että minä inhoan yli kaiken sellaista toimintaa. Sitä on ollut jo yli viisi vuotta liian kauan!
2224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Arvatkaa ärsyttääkö kun misssän ei saa kulkea rauhassa ilman sitä saa..nan esitystä tiettyyn henkilöön liittyen. En halua olla koskaan missään tekemisissä yhdenkään oman lapseni ikäisen kanssa, en kaverina, en ystävänä enkä työkaverina! Pakko sanoa totuus että olen inhonnut tiettyä henkilöä jo monen vuoden ajan! Ihan omaa syytä on kaikki, olisi pitänyt osata avata suunsa jo kuusi vuotta sitten!

Äänestä
  • Poistakaa se sininen auto sieltä, ällöttää nähdä se rekkari!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

meininkiä, näin kun eräs äiti tarkoituksella odotti kulman takana että koska näkee minut, jotta voi tulla pienen tyttärensä kanssa ns, näytille kertoakseen tiettyyn henkilöön liittwen. Hyi saa..na! Että minä inhoan yli kaiken sellaista toimintaa. Sitä on ollut jo yli viisi vuotta liian kauan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu