Maria Lund häpäisi itsensä - lauloi kännissä karaokessa

Sai yleisöltä palautetta, että mene harjoittelemaan laulamista.
17514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

totuus tulee lasten ja humalaisten suusta....

Äänestä

Maria myöntää itsekin, että persiilleen meni eikä ole sen koommin laulanut humalassa.

Äänestä

Äitinsä oli upea laulajatar, tytär ei niinkään...

Äänestä
  • Tyttärestä tuli turhanpäiväinen laulutaidoton tyrkky.

    Äänestä

Tuohon aloitukseen olisi pitänyt kirjoittaa, että tuo tapahtuma oli kaksikymmentä vuotta sitten.

Äänestä
  • Luultavasti kallistaa ruukkua nykyäänkin.

    Äänestä

Miksi piti mennä tukevassa kännissä julkisesti "laulamaan"?

Äänestä
  • Humalassa hänellä itsensä tyrkyttäminen varmasti korostuu.

    Äänestä

Varmaankin yksi Suomen kauneimmista naisista.

Äänestä
  • Hän on todella kaunis ja hyvä laulaja.

    Tuo vanha karaoke -juttu. Se pitää lukea kokonaan, jotta ymmärtää mitä siinä oli joskus muinoin tapahtunut. Ei mitään erityistä kuitenkaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Hän on todella kaunis ja hyvä laulaja.

    Tuo vanha karaoke -juttu. Se pitää lukea kokonaan, jotta ymmärtää mitä siinä oli joskus muinoin tapahtunut. Ei mitään erityistä kuitenkaan.

    Tamara Lund oli aivan upea ääninen laulaja,Maria ei ole perinyt äitinsä laulutaitoa,ikävä kyllä. Kaunis nainen on kyllä.

    Äänestä

Saiko hän siitä "rahuskii".

Äänestä

Noh eikösitä Barissa lauleta muutaman tuopin jälkeen mitä sit😅

Äänestä
  • On puoliksi mustalainen joten kyllä ne osaa laulaa kaikki omalla samalla tyylillään kaikki.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    On puoliksi mustalainen joten kyllä ne osaa laulaa kaikki omalla samalla tyylillään kaikki.

    Ei ole mustalainen. Hänen isänsä oli romanialainen. Romanialaisia ei pidä sekoittaa romaneihin, eli mustalaisiin. Maan nimi on peräisin Rooman valtakunnasta käytetystä nimestä Romania.

    Äänestä

Ei läpäissyt. Ihan on ihminen, joka joskus juhlii. Ei juhli aina eikä ole juoppo. Mutta uskaltaa elää.

Äänestä
  • Häpäissyt*

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sai yleisöltä palautetta, että mene harjoittelemaan laulamista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu