Ootkohan koskaan kävellyt

🏋kuntosalin ikkunan ohi, kun oon siellä hikisenä raatanut? Tekee aina mieli vajota lattian läpi, kun joku kävelee kadulla. Tuli vaan mieleen kun katsoi äsken itseäni peilistä🪞 kuuman päivän jälkeen🥵. En ollut mitenkään edustavan näköinen .

Hyvää yötä onni myötä😴
32496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

No mua nyt ei lähtökohtaisesti kiinnosta ihan hirveesti miltä näytät kun urheilet. Olen muutenkin meistä kahdesta se suurpiirteisempi. Tiedän sen. Hyvää yötä.

Äänestä
  • Tää ei tunnu kaipauksen kirjoittamalta. En ole hän, joka keväällä palstalla kirjoitti paljon kuntosalikäynneistään. /aloittaja

    Äänestä

Söin siinä samalla sipsiä ja kattelin kylläpä on karmeeta touhua.

Äänestä
  • Tuollaisen olisin kyllä huomannut.

    Äänestä

  • 🤣🤣🤣🤣🤣Ihana lohkaisu.Kiitti päivän nauruista,piristyin.

    Äänestä

Palstagubbe käynyt omassa päässään vähän ikkunaostoksilla. Ei ilmeisesti asiaa sisäpuolelle

Äänestä

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Äänestä

Salimiähiä ihannoiva gubee taas fantasioissaan, saattaa tulla niiltäkin kuuppaan tervehdyksiä sellasia tuntuvia

Äänestä

Salilla kuuluukin hikoilla ja ähkiä, samoin kuin muissakin fyysisissä harrastuksissa. Hyvältä se näyttää ainakin omasta mielestä, kun nainen treenaa hiki hatussa ilman meikkiä.

Äänestä
  • Oi miten ihana kommentti! Käyn hiljaisena aikana salilla ettei kukaan näe 😄

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Oi miten ihana kommentti! Käyn hiljaisena aikana salilla ettei kukaan näe 😄

    On vieläkin hiljaisempi vaihtoehto. Nimittäin se että vaihdat paikkaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    On vieläkin hiljaisempi vaihtoehto. Nimittäin se että vaihdat paikkaa.

    Mulla on alennuskortti tuohon paikkaan!

    Äänestä

Kuntoile sinä niin mä harrastan.

Äänestä
  • Mulla nimenomaan kuntoilua, ei harrastusta. Syksyllä taas alkaa, kun ulkosään kuntoilukelit menee ohi.

    Äänestä

Miksi vaivautua ja hikistyä kenenkään raadannoista.

Äänestä

Kuntosalien laitteet ikkunan edessä on kyllä aika kieroutunutta. Yksi monista syistä miksi kuntosalit on inhottavia, voyeuristisia ja vääränlaiseen itserakkauteen kasvattavia paikkoja. 🤮

Äänestä
  • Minusta on kiva katsella ulos kadulle ja seurata tapahtumia juoksumatolla juostessani.

    Äänestä

  • Onko tämä tällainen kuntoilu sitä naisten lainvastaista voimaantumista?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Onko tämä tällainen kuntoilu sitä naisten lainvastaista voimaantumista?

    Voimaantuminen ei ole lainvastaista.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Onko tämä tällainen kuntoilu sitä naisten lainvastaista voimaantumista?

    Minua ei kiinnosta ihmiset niin paljon, että katselisin heitä ikkunan läpi huvikseni.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Minusta on kiva katsella ulos kadulle ja seurata tapahtumia juoksumatolla juostessani.

    Meidän kuntsalissa juoksumtoilla katsellaan pelkkää valkoista seinää😄

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Minua ei kiinnosta ihmiset niin paljon, että katselisin heitä ikkunan läpi huvikseni.

    Aloituksessa ei ollut kyse katselusta, vaan siitä että ohi mennessään vilkaisee ketä salilla on.

    Äänestä

  • Ton nyt vielä jotenkin ymmärtää, että kuntosalilaitteet on panoraamaikkunoiden takana. Mutta että arkkitehti on suunnitellut jumppapuolenkin näyteikkunan taakse. Se on minusta jotenkin outoa.

    Äänestä

Tuo on sairasta jos pitää kuntoillessa näyttää fressiltä.

Äänestä
  • Ei hyvää päivää! Palstalla kaikki on sairasta. Mitä varten pitää olla aina noin tosissaan, ettei ymmärrä leikinlaskua?

    Äänestä

en varmaan mutta mäkin aina mietin kun teen tuota pilatesta että mitähän tuumaisit kun näkisit kun oot niin urheilullinenkin että näyttäsin varmaan aivan naurettavalta sun silmissäs 😂 vaikka oonkin jo pitkään sitä harrastanut niin sitten kun tulee pidempi tauko ja on taas jo aivan rapakunnossa niin ei meinaa tulla mistään mitään 😂

Äänestä
  • Aloitus on miehelle, mutta saa tähän muutkin vastata.

    Äänestä

Kukaan ei välitä siitä miltä näytät treenatessa. Itse olen varmaan ihan kamalan näköinen nostellessani painoja yms. Jos mies ei kestä hikeäni, niin eihän hän sitä kestäisi rakastellessakaan.

NaiseltA sivusta

Äänestä

aika usein kun töihin menoa..

Äänestä
  • No mä käyn syksyllä 1-2 kertaa viikossa- Mutta onhan siellä tietysti muitakin katseltavia.

    Äänestä

  • Anonyymi00030 kirjoitti:

    No mä käyn syksyllä 1-2 kertaa viikossa- Mutta onhan siellä tietysti muitakin katseltavia.

    Mulla ei näy nyt uusissa viesteissä vihreä laatikko! On tää suomi24 kuitenkin aamua parempi.

    Äänestä

En ole. Kierrän kuntoilupaikat kaukaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

🏋kuntosalin ikkunan ohi, kun oon siellä hikisenä raatanut? Tekee aina mieli vajota lattian läpi, kun joku kävelee kadulla. Tuli vaan mieleen kun katsoi äsken itseäni peilistä🪞 kuuman päivän jälkeen🥵. En ollut mitenkään edustavan näköinen .

Hyvää yötä onni myötä😴

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu