Ihanast pullottivat mustan paidan alla..
Eilen
Eilen
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minä ihailin blondin tisuja toissapäivänä, nuori kaunotar käveli vastaan Lippulaivassa, hänellä oli olkaimeton ohut yläosa (tuubi, ilman rintsikoita) joka paljasti ihanien pikkuisten tisujen sekä nännien muodon. Tuijotin tisuja pitkään, nännit olivat puoliksi heränneet, sitten siirsin katseeni silmiinsä jotka olivat lempeän kujeilevat, hän hidasti käyntiään ja luin hänen silmistään ja kasvoiltaan kysymyksen "haluutsä mut". Jatkoin kuitenkin hengästyneenä matkaani koska hän oli asioilla äitinsä kanssa.
Just sellaset kiimmasen namuja
Ja tänään käveli nuori blondi vastaan kävelytiellä.
Houkuttelevat kiinteät rinnat ja hymyli kuin olis tiennyt mitä äijän mielessä..
Gunnar65
"ja hymyli kuin olis tiennyt mitä äijän mielessä"
Kaunottaret tietenkin tietävät mitä meillä mielessämme on, tarkalleen ja akuutisti. Sen takia he pukeutuvat provokatiivisesti, että saavat meiltä miehiltä huomiota. Saamana huomion perusteella he osaavat arvottaa oman seksuaalisen markkina-arvonsa (SMV) suuruutta, verrattuna muihin kaunottariin.
Toinen syy provokatiiviseen pukeutumiseen on himo, kaunottaret keimailevat herättääkseen miesten seksuaalisen kiinnostuksen, joku/jotkut miehet sitten lähestyvät heitä ...toiveikkaana.
Kolmas syy provokatiiviseen pukeutumiseen on raivo/viha jota kokee niin rumapainoiset kuin femakotkin, sen johdosta ettei kukaan mies heitä lähesty.
Pyyhit niin kauan sitä ikkunaa pylly pystyssä .
Niin läheltä menin että aistin kiimasi
Anna mulle tissiä pian,blondiini
Sinäkin saat sitten jotain hyvää...
Mhki
Mistä näitä nuoria povipommejs nykyään sikiää.
Kun olin nuori niin suomalaiset naiset olivat enimmäkseen pienirintaisia .
Ruitsissa oli siihen aikaan isotissejä.
Tai voisko kumminkin olla vaan niin, että naiset pukeutuu niin kuin pukeutuu, ihan vaan siksi että se sattuu heitä itseään huvittamaan ja tykkäävät niistä vaatteista mitä päällensä laittavat. Jännä että miehet usein luulevat että naiset ajattelee jotain muuta pukeutuessaan. Itsellä ainoat vaatteet jotka puen jonkun muun takia, on työhaastatteluun ja hautajaisiin mennessä. Ja sitten seksihepeneet sängyssä. Mutta muuten laitan vaan ihan mitä itsestä tuntuu kivalta.