Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

haisee...

mistähän vois johtuu paha haju alapäässä, etenkin seksin jälkeen? joku tulehdus vai tauti? ikävää olis lähtee lääkäriin, kun olen kaukana kotoa enkä tiedä minne mennä.
1689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jonkinlainen emätintulehdus, minulla haisi myös etenkin yhdynnän jälkeen aina, menin lääkäriin sain emätinkuurin puikkoina...auttoi minulla ainenkin..aptekissa myydään jotain emätinvoiteita myös ilman reseptiä kannattaa kokeilla ja syödä lisäksi maitohappobakteereita joita saa marketeistakin pitää emättimen tarpeeksi "happamana"..hyvin sanottu en löytänyt tähän nyt sitä oikeaailmaisua suosittelen kokeilemaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimmukka kirjoitti:

mistähän vois johtuu paha haju alapäässä, etenkin seksin jälkeen? joku tulehdus vai tauti? ikävää olis lähtee lääkäriin, kun olen kaukana kotoa enkä tiedä minne mennä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu