Pariisin olympialaiset avajaiset

Anonyymi-ap

Olivatkin transubileet, kuulostaa vitsiltä mutta ei ole

18

476

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Et tainnut katsella, vaan uskot muiden juttuja. Mahtavin avajais show mitä on nähty.

      • Anonyymi

        Olisi ollut ilman transubile osioita. Lopetin katsomisen, alkoi yrjöttämään.


      • Anonyymi

        Varmasti oli mahtava show jos transuilu on lähellä sydäntä


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olisi ollut ilman transubile osioita. Lopetin katsomisen, alkoi yrjöttämään.

        Tekopyhillä ihmisillä riittää aina jotain kauhisteltavaa.


    • Anonyymi

      Stubilla on kyky nähdä erilaisia valojakin.

      • Anonyymi

        Hän näkee helposti sateenkaaren värit taivaalla


    • Anonyymi

      kai meiltä on kaikki sateenkaariurheilijat rahalla laitettu sinne?

      • Anonyymi

        Toivottavasti tulee paljon transumitalleja


    • Anonyymi

      "Last Supper" transuilu-parodian jälkeen sponsorit alkoivat vetää mainoksiaan pois olympialaisista. Ensimmäisenä sen teki amerikkalainen televiestintäyritys C Spire, joka tarjoaa langattoman internetyhteyden ja on kuudenneksi suurimpien internetpalveluntarjoajien joukossa Yhdysvalloissa.

      "Olimme järkyttyneitä viimeisen ehtoollisen pilkkaamisesta Pariisin olympialaisten avajaisissa. C Spire vetää mainoksemme olympialaisista", yritys kirjoitti X-tililleen.

    • Anonyymi

      Jostain kumman syystä ovat itse alkaneet ottaa avajaisseremonian hienoja transubileitä pois somesta.
      Kuulemma ei näy transuilut enää Kansainvälisen olympiakomiteankaan verkkojulkaisuissa.
      Kansa huutaa transuilua ja sekin viedään.

      T:Myllymäen transuilija

    • Anonyymi

      Nyt vissiin peruttiin uinteja ainakin joiltain osin, Seinen ulosteveden raja-arvot ylittyivät.
      Raideliikennettä vastaan on tehty sabotaasia, Putinia syytelty joissain medioissa, jostain syystä Ranskan poliisi kuitenkin pidätti paikallisen vasemmistoaktivistin epäiltynä.
      Mitä tähän sanoo meidän vassarit?

    • Anonyymi

      Urheilun se vasta on perverssiä, kameramiehet zoomailevat naisten lähes paljaita takapuolia, se on seksististä ja loukkaavaa naisia kohtaan.

      • Anonyymi

        On pallitkin nähty


    • Anonyymi

      Ja kaikki em ovat persut havainnoineet kiilusilmineen.

      • Anonyymi

        Itse ainakaan en koe olevani persu, en sen puoleen ole demari, kepulainen, kokkari tai vassarikaan. Siinäpä sulle hommia kun alat uudestaan keksimään ihmisille karsinoita mihin ne voit pääsi sisällä asettaa.


    • Anonyymi

      Hui, ootpas aika määly.

    • Anonyymi

      Nythän on lehdistä luettavissa jo uusi skandaali Pariisista tekopyhille kauhisteltavaksi, kun ranskan presidentti halasi naispuolista ministeriä hekumallisesti oikein poskisuudelmia vaihdettiin. Kauhistuttavaa mihinkä maailma on menossa. Lähi-idässä tehdään ruumiita urakalla, mutta ei sitäkään voi verrata näihin Pariisin kauheuksiin.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      128
      3781
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      7
      2995
    3. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      31
      2819
    4. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      10
      2458
    5. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      132
      2393
    6. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      40
      1786
    7. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      61
      1165
    8. "Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko

      "Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For
      Maailman menoa
      82
      1099
    9. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      36
      1060
    10. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      76
      1040
    Aihe