Viikonloppuna ei stressaaja iske ilkeileen lemotus ynnämuulla kun on saanut kuin pikkulapsi kivaa itselleen.
Huvittaa.
Mitenhän taas huomenaamuna klo 3.00-6.00 ???
Vai pääsikö kiusaaja kesälomalle?
Huvittaa.
Mitenhän taas huomenaamuna klo 3.00-6.00 ???
Vai pääsikö kiusaaja kesälomalle?
Vastaukset 3
Vanhimmat
se on oikein puuttua kiusaamiseen, katso että kohde on oikea. En ole kiusannut, en vaan suostunut enkä suostu jatkossakaan. ja jos oikeasti haluaa hyvää niin kannattaa jatkossa miettiä saisiko toisen laisella tyylillä paremman tuloksen jos oikeasti ärsyttää vaan kiusaaminen.
Se ei ole VAAN!
Kyllä kiusaaminen on sitä alhaisinta käyttäytymistä mitä ihmiseltä , jos on millään tavalla normaali, vähiten odottaa.
Täytyy olla paljon vikaa päässä, jos jollain ihme syyllä oikeuttaa sen itseltään tai muilta, saati ettei puutu siihen jos sitä näkee!
Niin ehkä siihen kuitenkin löytyy jotain elitistisiä tai poliittisia legitimoivia poikkeuksia, kuten olla niinkin mielikuvituksellinen, että saa heltat heilumaan propagoimalla perättömiä viiskymppisten vaginoista kirjoittelusta