Miksi somalikaverini 16 v. Kulli lepoasennossa 2 x pitempi kuin mulla kovana 12 cm. Ja paljon paksumpi. Ite oon 18 v. Näin sen uimahallin suihkussa
Somalikaverini kulli
17
1240
Vastaukset
- Anonyymi
Geenit
- Anonyymi
Siis somalin kulli järkyttävän värinen. Somali on kuin sairas elukka no elukka on parempikuin somali. Mutta väri etooooooooooooooo. Ja haju somali haisee kun syö paska ruokaa. Ajattele jos somali raiskaa niin järkkyä haju ei lähde edes pesemällä. Somali syö rotat ym muun paskan mutta miks ei sian lihaa. No molemmat on sikoja hehhhhhhh
- Anonyymi
Joo.se ero vaan on valtava
- Anonyymi
Niin se afrikkalaistaustaisilla ja pohjoismaisilla yleensä on. Afrikkalaiset kullit eivät ole tottuneet vetäytymään ja häpeilemään, ne roikkuvat komeina aina.
- Anonyymi
Eihaä somalin kulli ole kaunis järkyttävän värinen aivan kuin katsois jätekasaa. Hyi helvetti
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eihaä somalin kulli ole kaunis järkyttävän värinen aivan kuin katsois jätekasaa. Hyi helvetti
Somalin kulli haisee kuulemma pahalle eli paskalle eivät osaa pestä itseään. Kauheeta jos somali raiskaa niin hullujen huoneet täyttyy. Eihän somali ole edes ihminen eikä elukka vaan mikä olis. Tosi haitallinen jäte.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Somalin kulli haisee kuulemma pahalle eli paskalle eivät osaa pestä itseään. Kauheeta jos somali raiskaa niin hullujen huoneet täyttyy. Eihän somali ole edes ihminen eikä elukka vaan mikä olis. Tosi haitallinen jäte.
Somaleilla on rätti rätin päällä niin kyllä muhii täit syyhyt ym ym
- Anonyymi
Joo ja sitten kun somalikaverini tulee käymään niin sillä löysät housut niin että se iso kulli näkyy selvästi ja tyttöni kyttää sitä. Mun pikku kulli on kovanakin alle puolet mitä somalikaverilla lepoasennossa.ja Jessus kuin paksu sen kulli on myös.paljon paksumpi levossa mitä.mulla kovana.
- Anonyymi
Sun kaveri tulee saamaan pillua. Iso mulkku on naisten mieleen.
- Anonyymi
Trololoo ääliöt
- Anonyymi
Joo.se nai joka viikko eri naisen kanssa.ja jotkut niistä on jääny koukkuun sen isoon kaluun.
- Anonyymi
Se sano et yks kerta se nai laivalla 50v. Suomalaista naista.nainen huusi ettei oo koskaan saanu niin isoa kullia.joten 16v. Somalipojan valtava kulli on aikamoinen aisa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se sano et yks kerta se nai laivalla 50v. Suomalaista naista.nainen huusi ettei oo koskaan saanu niin isoa kullia.joten 16v. Somalipojan valtava kulli on aikamoinen aisa.
Jos ihminen on todella tyytyväinen elämänsä saannoksiin olemalla kova panokone muutaman vuoden, niin hänelle se sallittakoon. Itse taas näen tärkeämpiä asoita aivan muissa asiayhteyksissä. Jos elämäsi tehtävä on saada nainen huutamaan ja raskaaksi niin olet täyttänyt kohtalosi.
- Anonyymi
Se voi johtua olosuhteistakin. Täällä kylmissä maissa on oltava pienemmät, että ei tulisi paleltumavammoja. Kun vetäytyy talvella melkein olemattomiin, niin paleltumia ei tule kovin herkästi. Olosuhteet kehittävät ajankuluessa eläimiä ja ihmisiä sopeutumaan.
- Anonyymi
Mitä isompi kulli sitä vähemmän aivotoimintaa.
- Anonyymi
Miehelläni on kovana noin 10 cm. Mietityttää millaista olisi olla ison pojan kanssa. Poikakin varmaan tykkäisi panna mua takaapäin, kun perse on niin iso ja pimppi on pysynyt tiukkana, kun ei ole laitettu kuin pientä.
- Anonyymi
Kun kävin olin viimeksi Turun Pernon telakalla töissä. Suihkussa ollessani ihmettelin kun kaikki tulevat saunasta ulos. Sinne istuessani vastapäätä istui Neuvostoliitossa syntynyt Viron mies. Kulli roikkui jalkojen välissä ja pää oli notkollaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html384175Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2424002Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1353128Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis652994Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat162991Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos732696Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien982443Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana1202075- 451965
- 241770