Missään nimessä ei kannata soittaa Terveysmestarille, silloin ne estää sinua menemästä sille lääkärille kelle haluat eikä hyväksy että menet heti lääkäriin.
Pohjolan vakuutus ja sporttiturva ja terveysmestari
7
1563
Vastaukset
- Anonyymi
Perustuuko näkemuksesi omaan kokemukseesi? Itselläni on pelkkiä hyviä kokemuksia terveysmestarille soittamisesta. Kerran totesi että heti näytille ja toisella kertaa sain ohjeen että seuraan rauhassa tilannetta pari päivää. Jälkimmöinen vamma sitten lähtikin parantumaan ilman näytillä käyntiä ja säästin omavastuuosuuden 200e.
- Anonyymi
Ihan täyttä kusetusta tuo terveysmaestarille soittaminen, hidastaa vain hoitopolkua
- Anonyymi
Erinomaista, asiantuntevaa palvelua olemme saaneet terveysmestari-numerosta. Murtumaa, venähdystä jne on ollut ja kaikki toiminut loistavasti. Aloittajalle sen verran kommentoin että meillä ei ollut hinku päästä tietylle lääkärille vaan saada lapsi kuntoon. Ja se onnistui oikein hyvin. Haluatko päästä tutulle tai sukulaiselle?
- Anonyymi
En vaan parhaalle mahdolliselle
- Anonyymi
Eli tuli paha mieli kun määräsi väärin sun mielestä. Hohhoijaa.
- Anonyymi
Yleensä sieltä pääsee aloittelevalle kandin vastaanotolle. Itse vaadin eli vien lapseni mielummin kokeneelle ortolle.
- Anonyymi
Oikeasti aika paska vakuutus. Jos vaikka saat niskavamman ei korvaa kuntoutusta, jos ei murtunut. Rintalasta sisään ei kuntoutusta, koska ei murtuma jne. Pitäisi kyllä varsinkin edustusjoukkueen vakuutusasiaa laittaa nopeasti kuntoon.
Nyt tuolla ei tee mitään ja jos pahasti loukkaantuu niin jää lähes täysin oman onnensa nojaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2053121Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391600Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus931451- 891349
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461314Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1551228Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121168Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze123999Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89922Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803