onkohan nyt ensimmäinen opetusministeri joka on sitä mieltä että kännykät pois kun opiskellaan kouluissa.muut ei ole siihen puuttuneet .enkä sanoneet jotain ettei kukaan suutu.
opetusministeri.
Anonyymi-ap
6129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Suomalaisilla ei ole ollut realistista käsitystä historiastaan joten kansallinen itsetunto on puuttunut, siksi hillitön halu syöksyä tulevaisuuteen ja olla kehityksen etulinjassa. Ikävä kyllä etulinjassa tulee osumaa ja vauriota, joskus jopa ymmärretään että suunta on ollut väärä. Usko, sisu ja kahvi auttaa jaksamaan, älyl luovuttamaan.
.
ed. SDP:n hallituksen OpetusMinisteri -oli LaitaVasemmiston Lilleri Anderson !
- Se -SURKUMUS - TUHOSI - Koko Suomen KouluLaitoksen ja Opetuksen !
Ja Lähti KARKUUN Brysseliin ja Alkoi HETI - Venäjän Putinin TUKIJAKSI !
Tuollaisia Paskiaisia on Vain ÄäriVasemmistossa - Ovat Punikki-Kommunisteja !
.
Suomessa Putinin tukijoita ovat vain Persut. Nytkin aikovat avata rajan rakkaaseen Venäjään. Venäläiset pitää päästää Suomeen ja Persut tankkaamaan Putinin löpöä!
Kerro Persu? Mitä Andersson tukee Venäjällä? Sitäkö, että siellä ei ole Vihervasemmistoa lainkaan? Vai sitäkö, että siellä ei ole Ay-liikettä?
Mitä äärioikestomaa Venäjällä on, jota tukea?
Jos luet listaa:
Ei EU:ta
Ei euroa
Ei Vihervasemmistoa
Ei Ay-liikettä
Ei Yleä
Ei pakkoruotsia
Ei Pridekulkueita
Ei Elokapinaa
Ei vähemmistöjen oikeuksia
Ei oikein maahanmuuttoa
Halpa pomttoaine
Minkä puolueen uskot tukevan tuota listaa. Jos et tiedä, soita Tynkkyselle!
pomttoaine 😹👍
''...muut ei ole siihen puuttuneet'''..
Joo mä muistan. Bärigan skole, 1961, ei kukaan kieltänyt puhelimen käyttöä.
Android Alldergruntz on paras opetus mister ikänä!👍🇫🇮