Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suureksi thaimaassa

Olimme kaverin kanssa Thaimaassa ja naimme samaa thaimaalaista tyttöä.kaverini on Afrikasta ja sillä n.26 cm pitkä kulli.mimulla 13 cm.kun naimme thai tyttöä se sanoi: Pieni kulli eteen , iso kulli taakse.samaan aikaa kun kaverini nussi thai pillua, otti thai tyttö minulta suihin.ja kyllä se thai tyttö huusi kun kaverini nai sitä.lopuksi thai tyttö kysyi miksi toisella niin paljon isompi kulli?
61035
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Thai tytöt rakastaa isoa kullia. Niitä on naituniin paljon, eri miehet. Kun saa isoa se tuntuu hyvältä. Antavat persettäkin isolle kullille.

Äänestä
  • Jep.kun minä yritin naida sitä thai tyttöä mun 13 cm pienellä kalulla, se nauroi ja sanoi että anna mustan kaverini naida kun sillä paljon isompi: 26 cm pitkä ja paljon paksumpi kalu.thai tyttö kirkui kun kaverini nai sitä ja otti minulta samalla suihin.minulta lensi spermat heti kun taas musta kaverini jatkoi naimista.minä poistuin välillä pois paikalta ja kun tulin takaisin tunnin päästä musta kaverini edelleen jatkoi naimista ja thai tyttö sen kun kirkui.huhhuh, en ole ennen nähnyt niin kovaa naimista: thai tyttö kirkui, kiemurteli, tärisi ja laukesi monta kertaa.sen oli vaikea ottaa enää minulta suihin session lopussa kun se oli kiimasta niin sekaisin.hyvä ettei pyörtynyt.

    Äänestä

Olin lomalla Thaimaassa ja ostin seksiä. Nuori ja nätti thaityttö, mutta kun sitä nussi oli löysä ja venynyt. Lasti lensi kovan työn tuloksena kyllä, mutta kyllä oli tyttö aloittanut tosi nuorena kun oli kuin puhki nussitu. En enää ikinä halua noin käytettyä. Kovaa piti painaa.

Äänestä
  • Jep.pitää olla iso kulli jos haluaa naida thai tyttöjä Thaimaassa.kysyin myös mustalta kaveriltani jolla iso 26cm kulli, tykkäävätkö suomalaiset tytöt sun isosta vehkeestä.kaveri vastas että tykkää ne mutta pitää aloittaa rauhallisesti ja sitten kun päästään vauhtiin ne menee kiimasta sekaisin.suomalaiset tytöt kuulemma tykkää myös katsella sen isoa kullia kun se näkyy selvästi housuissa.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Jep.pitää olla iso kulli jos haluaa naida thai tyttöjä Thaimaassa.kysyin myös mustalta kaveriltani jolla iso 26cm kulli, tykkäävätkö suomalaiset tytöt sun isosta vehkeestä.kaveri vastas että tykkää ne mutta pitää aloittaa rauhallisesti ja sitten kun päästään vauhtiin ne menee kiimasta sekaisin.suomalaiset tytöt kuulemma tykkää myös katsella sen isoa kullia kun se näkyy selvästi housuissa.

    Mun musta kaverini myös nai 2-3 thai tyttöä kerralla sen isolla kullilla(26 cm).mulla loppu puhti heti mun pikku kullilla (13 cm) mutta kaverini jaksoi painaa koko päivän tytöt ruotuun.niitten pillut varmasti hellänä mun kaverin käsittelyn jälkeen.

    Äänestä

thai tyttöni oli kaunotar mahtava suihin ottaja lopuks peppu-pano hämmästyin kun olikin mies se oli eka suihin ottoni thailta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olimme kaverin kanssa Thaimaassa ja naimme samaa thaimaalaista tyttöä.kaverini on Afrikasta ja sillä n.26 cm pitkä kulli.mimulla 13 cm.kun naimme thai tyttöä se sanoi: Pieni kulli eteen , iso kulli taakse.samaan aikaa kun kaverini nussi thai pillua, otti thai tyttö minulta suihin.ja kyllä se thai tyttö huusi kun kaverini nai sitä.lopuksi thai tyttö kysyi miksi toisella niin paljon isompi kulli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu