Topi Raitanen häpäistiin estejuoksussa

Jättivät pojun lähes viimeiseksi. Tämä on ilon päivä 😁
16266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Oli taas mitali lähellä 😂

Äänestä

Mustat miehet pilanneet koko lajin.

Äänestä
  • Hyvä Suomi. Jatkakaa samaan malliin 💩.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Hyvä Suomi. Jatkakaa samaan malliin 💩.

    Mitä ihmettä eiks tullut yhtään mitallia edes triathlonlajista Suomelle ?

    Äänestä

Oliko Topilla taas flunssa, sormessa pipi tms. kun ei kulkenut?

Äänestä

Mitali tulee seuraavassa kisassa. Näin hän lupasi.

Äänestä

Ei ollut yllätys

Äänestä
  • Suomalaiset urheilijat ovat jo kauan menneet kaikkiin kisoihin vain "nauttimaan", sen kuulee joka haastattelussa. Outoa nauttimista verorahoilla!?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Suomalaiset urheilijat ovat jo kauan menneet kaikkiin kisoihin vain "nauttimaan", sen kuulee joka haastattelussa. Outoa nauttimista verorahoilla!?

    Ei nykyään saa mitään vaatia, ettei tule paha ahdistus!

    Äänestä

Missä on urheilijan oma harkinta? Ei ole kunnossa ja silti lähtee turistimatkalle?

Äänestä

tää on kuin se kuuluisa pirkka pekka peteliuksen sketsi . tommy egbomista oi oi oitin niin taktisen kuvion ja jättäydyin viimekseksi ja olin jo eka kierroksella 2 kierrosta perässä..happi loppuu pierettää

Äänestä

Onks noi ammattiurheilijoita?

Äänestä
  • "Me nautitaan!"

    Äänestä

Tai kilpailen itseni kanssa. Luulin että ammattiurheilija lähtee taistelemaan mitaleista. Miten henkisesti löysiä....järkyttävää.

Äänestä
  • On todella, kuinka kehtaavat?
    Onko olleet legot kakruna patteri takana jumissa ja siksi pää juntturassa?

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    On todella, kuinka kehtaavat?
    Onko olleet legot kakruna patteri takana jumissa ja siksi pää juntturassa?

    Paljonkohan mahtoi palaa valtionrahoja näihin 57 urheilijan palkkioihin ja samoin näihin olympialaisiin osallistumiseen .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jättivät pojun lähes viimeiseksi. Tämä on ilon päivä 😁

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu