tangomarkkinoista

Onko tietoa nähdäänkö Jarin ja Maritan 10v.konsertti telkussa? Entä muita konsertteja?
9620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

joku tulee < toivonmukaan,,,

Äänestä
  • Toivottavasti ei tule. Sillanpään pallonaamaa on joutunutnäkemään TV:ssä jo ihan tarpeeksi.Kai suomessa jotain muitakin artisteja on joiden konsertteja voisi välillä näyttää?

    Äänestä

  • Kata kirjoitti:

    Toivottavasti ei tule. Sillanpään pallonaamaa on joutunutnäkemään TV:ssä jo ihan tarpeeksi.Kai suomessa jotain muitakin artisteja on joiden konsertteja voisi välillä näyttää?

    Eihän ole pakko katsoa jos ärsyttää!!!

    Äänestä

  • Voihan ne suosittuja joiden mielestä olla, muttei välttämättä yhtä suuressa määrin pidettyjä...Ja eikös sieltä Tangomarkkinoilta jo muutenkin tule tarpeeksi ohjelmaa...

    Äänestä

Toivonmukaan ei tule telkkarista. Kahta noin lällyä ja teennäistä artistia ei kestä katsella eikä kuunnella kahta minuuttia kauempaa.

Äänestä
  • Näitä pöllöjä viestejä aina riittää.Ei todellakaan ole pakko katsoa jos ei halua,en minäkään katso sellaista mitä en halua.

    Äänestä

  • molemmat

    Äänestä

  • ...niin Jari,ja myös Marita,ovat hienoja,suosittuja ja upeita laulajia.

    Äänestä

jari sekä marita ei muutakuin musaa ja esiintymisiä televioon,,, ei ole PAKKO kattoo ,jos ei KIINNOSTA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko tietoa? kirjoitti:

Onko tietoa nähdäänkö Jarin ja Maritan 10v.konsertti telkussa? Entä muita konsertteja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu