Uusi Lemmikki-sivusto

7

4010

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Huijausta

    • Anonyymi

      Täysin huijausta koko sivusto

    • Anonyymi

      Mitä helvettiä, luki, että maksaa 1e että pääsee sivustolle ja mun tililtä on viety 39e

      • Anonyymi

        Se ns euron tilaus jatkuu 39 e / kk, jos sitä euron tilausta ei katkaise tai peru kolmen päivän aikana. Ihan järkky hinta. En uskaltanut rekisteröityä, kun en löytänyt yhteystietoja asiakaspalveluun. Eli epäselväksi jäi mistä se perutaan ja saako sen 39 e:n tilauksen perua? Laittaisin kuluttajaneuvontaan kyssäriä heidän toiminnasta ja kuollettaisin kortin, jos joka kk lähtee tosiaan toi 39 e.


      • Anonyymi

        saitko ikinä peruutettua


    • Anonyymi

      Multa vietiin itseltäkin tuo 39e, jotta sain laitettua viestiä. Pahemmin sieltä ikinä ole viestiä tullut että kahteen huijaukseenkin olen joutunut. Sanonut että asuisi Suomessa, mutta yhtäkkiä onkin jostain muualta ja täytyisi maksaa lentokulut yms. Romaaneita sieltä aina tulee, mikä on jo todella outoa. Kyl mä sieltä kuitenkin kerran kissan sain hankittua, mutta sillai, että laitoin oman hakemuksen ja muhun otettiin yhteyttä.

    • Anonyymi

      Olen yrittänyt saada koiraa tältä, mutta kun ei osaa näitä monimutkaisia ja en saa noihin yhteyttä täytyy tyytyä olemaan ilman.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      87
      3502
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      5
      1729
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      5
      1472
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      29
      1301
    5. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      51
      918
    6. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      70
      862
    7. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      35
      852
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      47
      810
    9. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      774
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      767
    Aihe