Uusi Lemmikki-sivusto

6

1560

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Huijausta

    • Anonyymi

      Täysin huijausta koko sivusto

    • Anonyymi

      Mitä helvettiä, luki, että maksaa 1e että pääsee sivustolle ja mun tililtä on viety 39e

      • Anonyymi

        Se ns euron tilaus jatkuu 39 e / kk, jos sitä euron tilausta ei katkaise tai peru kolmen päivän aikana. Ihan järkky hinta. En uskaltanut rekisteröityä, kun en löytänyt yhteystietoja asiakaspalveluun. Eli epäselväksi jäi mistä se perutaan ja saako sen 39 e:n tilauksen perua? Laittaisin kuluttajaneuvontaan kyssäriä heidän toiminnasta ja kuollettaisin kortin, jos joka kk lähtee tosiaan toi 39 e.


      • Anonyymi

        saitko ikinä peruutettua


    • Anonyymi

      Multa vietiin itseltäkin tuo 39e, jotta sain laitettua viestiä. Pahemmin sieltä ikinä ole viestiä tullut että kahteen huijaukseenkin olen joutunut. Sanonut että asuisi Suomessa, mutta yhtäkkiä onkin jostain muualta ja täytyisi maksaa lentokulut yms. Romaaneita sieltä aina tulee, mikä on jo todella outoa. Kyl mä sieltä kuitenkin kerran kissan sain hankittua, mutta sillai, että laitoin oman hakemuksen ja muhun otettiin yhteyttä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä

      IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi
      Maailman menoa
      301
      2638
    2. Mihin sinussa haluan koskea

      Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä
      Ikävä
      48
      2521
    3. Kerro nyt jotain

      Itsestäsi minkä haluaisit kaivattusi tietävän?
      Ikävä
      121
      1700
    4. Toisen ihmisen sydämellä

      leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo
      Ikävä
      146
      1370
    5. On tämä meidän ikäero jo turhan suuri

      Kannattaisi tutustua samanikäisiin.
      Ikävä
      118
      1370
    6. Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."

      Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://
      Suomalaiset julkkikset
      30
      1235
    7. PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan

      kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki
      Ammattiliitot
      142
      1193
    8. Millaisena luonteena

      Pidät kaivattuasi??
      Ikävä
      74
      1069
    9. Mitä ajattelet kun

      Katsot kaivattuasi silmiin? Mitä näet silmissä?
      Ikävä
      69
      1060
    10. Olen otettu, mutta turhaan kulta testailet

      Sinua minä vaan ❤️
      Ikävä
      70
      1000
    Aihe