Ei halausta,ei kosketusta,ei mitään varmaan kymmeneen vuoteen.
Ihmistä ikävä
9
238
Vastaukset
- Anonyymi
Se muuttaa persoonaa jonkin verran...
- Anonyymi
Miten se mitään persoonaa muuttaa? Eihän ihmisen persoona ole muista riippuvainen. Sivusta tämä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten se mitään persoonaa muuttaa? Eihän ihmisen persoona ole muista riippuvainen. Sivusta tämä.
Aloittajana sanon että kyllä se muuttaa. Hitaasti mutta varmasti.
- Anonyymi
Mies vai nainen?
- Anonyymi
Nainen
- Anonyymi
Noh miehestä tulee Härkä
- Anonyymi
Sama. Toistakymmentä vuotta edellisestä suudelmasta.
- Anonyymi
Minulla ei ole ikävä minkäänlaista kosketusta edes vaatteet päällä ollessa. Aika näyttää tuleeko sellaista tarvetta enää koskaan. Omia lapsiani vain voin halata! Ihmisten käytös on ollut sellaista jo vuosien ajan, että se varmistaa sen ettei tule tarvetta tutustua keneenkään! En pyytänyt apua keneltäkään ja se mikä aloitettiin oli pelkästään elämää tuhoavaa toimintaa! Luulivatko ihmiset minua niin avuttomaksi etten itse osaisi elämääni saada sellaiseksi kuin itse haluan!
- Anonyymi
Kyllä sitä pärjää. Harrastaa ja liikkuu,yritys vie ison osan. Mutta jos jää läheisyydestä osattomaksi niin on se paljon pois.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723063
- 552725
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322335- 792188
- 952006
- 571939
- 121586
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171537Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301380Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?301351