Älkää pilatko päiväänne lukemalla tätä sontaa

Sontaa sitä koko tämä kaatopaikka on pelkkää sontaa
7800
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo mä oken samaa mieltä tulee vain vaino harhaiseksi kun näitä lukee

Äänestä

Kyllä aijon lukea. Pitää karaistaa itseään.

Äänestä

Pitäskö nuuhkia sitä ilmastoinnista? Ei kiinnosta muu kuin tämä. Olenpahan pahanteosta pois.

Äänestä

Rakastan rakastan

Äänestä

Mahtavaa sontaa 💩päivä on pelastettu👍

Äänestä

Niin on poliisit oikeuslaitos politiikka pelkkää lietelantaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sontaa sitä koko tämä kaatopaikka on pelkkää sontaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu