Löytyiskö näin " puskaradion" kautta neito? 9.8-2024 Nurmaan lava. Vaalean ruskea nahka takki ja punertava tukka. Seisoit lavan oviaukon rappujen reunalla. Bussikuski jäi haikailemaan.
Neidon etsintäkuulutus
13
1109
Vastaukset
- Anonyymi
Hello.
Tulin toisiin ajatuksiin olet liian vanha minulle 😪- Anonyymi
🤔 Mistähän sen iän tiedät?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
🤔 Mistähän sen iän tiedät?
Naamataulu oli väsyneen oloinen enkä pitänyt ominaistuoksustasi🥴
- Anonyymi
Minäkin jäin kaipaamaan sinua, oi uljas suhari! Missä ja milloin tavataan?
- Anonyymi
Bussikuski muistuttaa Super Mario Brosin Mariota.
- Anonyymi
Neito löytyy Metsälinnasta.
https://tanssi.net/cal/venues/71283923-44c3-4eac-b7ae-c8d77bd9edec/
Vielä on kesää jäljellä
ja sunnuntai TANSSIT- Anonyymi
Jospa tämä ei olis taas ihan pilaa. Aidosti liikkeellä.
- Anonyymi
Tuolla paikalla on yleensä mäntyharjulaisia..
Tosin tuo asu: punainan tukka ja nahkatakki, ei viittaa Mäntyharjuun ei myöskään Heinolaan..
Olisiko joku pääkauounkiseudun hihhuli - Anonyymi00013
Ei kiinnosta vaikutit minusta puusilmältä ja mieheltä joka ei uskalla lähestyä naista livenä vaan huutelet perään puskaradiossa. Olen nykyään varattu joten älä huutele perääni.
- Anonyymi00014
Olen naisena samaa mieltä että jos mies ei uskalla lähestyä livenä niin puskasta on turha huudella perään.
- Anonyymi00015
Yhdyssanatkaan eivät ole kirjoitettu oikein. En voi sietää yksinkertaisia ihmisiä!
nim. vaaleanruskea nahkatakki- Anonyymi00016
Nahkatakkinen tyttö tuo tyttö on nähnyt helvetin..
- Anonyymi00017
mr.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175073Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012301- 1351988
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171650"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551256Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu113907Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654