Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

sähkö

Onkohan toi sähköstimulaatio keskustelu jo hyytynyt täysin?Durasellin juttu ainakin oli kiinnostava.
2987
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

näistä tv-shopin lihastenkehiyslaitteista, saisiko niillä kullin sykkimään?

Äänestä
  • Kyllähän se sykkii, mutta ei noi anna mitään muhevia fiilareita. Stimmauksessa yksi tärkeimpiä juttuja on ns. variaatiot, jolloin pulssit ovat vaihtelevia. Elimistöllä on taipumus turtua / tottua samaan pulssiin nopeasti, jonka jälkeen se ei tunnu juuri miltään.

    Uusi hyvä ilmainen stimmaussofta löytyy www.eroticelectrostimmag.com/downloads/rcxt.
    Antaa meinaan hyvät kiksit.

    DC

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vasta-alkaja kirjoitti:

Onkohan toi sähköstimulaatio keskustelu jo hyytynyt täysin?Durasellin juttu ainakin oli kiinnostava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu