Miltä näyttää kajaanilaisten pankkitili

Onko rahaa säästössä vai onko velkaa.
7303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

on on

Äänestä

Taitaa olla kyselyikä.

Äänestä

Van kolome lilie on eri pankisa ja varrain puolesta ei tule tasapeä.

Äänestä

Joillakin on jopa tili pankisa.
Loput elläe käjestä suuhun.

Äänestä

Käyttötilillä näytti just olevan 18 140 euroa.
Sijoitukset on sitten erikseen, van niitä en ilikiä paljastaa.

Äänestä

Pahalta

Äänestä

Pankkitilille on kertynyt nykyisen hallituksen aikana vähän yli sata tonnia lisää. Kannatti äänestää Perussuomalaisia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko rahaa säästössä vai onko velkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu