Nimi on lavastaja. Kaikki ostamaan kirjaa tai varaamaan kirjastosta. Autetaan porin omaa poikaa menestykseen!!!!
Arttu Tuomiselta taas Kirja
5
417
Vastaukset
- Anonyymi
En ole lukenut ainoatakaan Arttu Tuomisen kirjaa enkä lue. En lue yleensäkään fiktiota. Luen vain non-fiction ja true crime kirjallisuutta. Minun on voitava luottaa siihen, että se mitä luen, on oikeasti tapahtunut.
Maailmassa tapahtuu niin paljon uskomattomia ja sairaita asioita, että miksi kukaan kirjoittaisi keksittyjä tarinoita, kun maapallo on piukassa aivan uskomattomia tositarinoita.
Eilisen ja tämän päivän olen kurkistellut Los Angelesin pahamaineisimman hotellin kulissien taakse entisen hotellinjohtajan tarinoita lukien. Amy Price pesee mennen tullen Arttu Tuomisen tositarinoiden kertojana.
Mutta hei, jos joku haluaa lukea Tuomisen kirjoja, niin siitä vaan lukemaan. Se ei ole minulta pois.- Anonyymi00004
Hyvin sanottu! Erittäin! Kiitos!
- Anonyymi00005
Onko se tämä uusi Ladan varaosakirja?
- Anonyymi00006
Lavastus, ei ladastus.
- Anonyymi00007
Anonyymi00006 kirjoitti:
Lavastus, ei ladastus.
Aa no nythämä sen vasta hokasin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273405Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122529Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.992482Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1072154Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761693Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481584Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261516Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001305- 1341245
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151146