Ensiksi kiitos Iisalmen kaupungille ilmaistapahtumasta. Sää suosi tänäkin vuonna ja porukka oli. Tämmöinen tapahtuma kun on säiden armoilla, tuskin porukkaa olisi tullut, jos sadetta tai ukkosta.
Tämän vuoden esiintyjävalinta jakaa mielipiteitä. Sama se on varmaan aina. Järjestäjän pitää tehdä kompromissi ja valita joku. Toiset tykkää, toiset ei, toisille - kuten mulle- tämän kertainen esiintyjä oli siltä väliltä.
SEURAAVA POPPIA JA PIKNIKKIÄ, SIIS V. 2025
Anonyymi-ap
1
312
Vastaukset
- Anonyymi
Hienoa, että kaupunki järjestää tällaisia tapahtumia! Kiitos kaupungille! Mansikkaniemen maisemat ovat hienot ja tarjottavat kioskista olivat hyviä. Kiitos!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723103
- 602834
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322395- 792208
- 602043
- 952016
- 121606
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171567Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301410Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?351408