Toivotan lämpimästi tsemppiä uuden rakkaasi kanssa.. Kyllä se ilkka Sinua kusettikin oikein olan takaa.!! Ihmettilinkin, miten jaksat ne viestit ja naisseikkailut aina vaan.
Kerran petturi, aina petturi. Se on vaan luonnesairaus joillakin, niinkuin tällä ilkalla oli.
Olet ansainnut parempaa, eli juuri tätä.. : )
Ps. Kaikki poliitikot ovat hyviä ja uskottavia valehtelijoita...
Elina Kanerva..
Anonyymi-ap
2
520
Vastaukset 2
- Anonyymi
On aivan ymmärrettävää että Ike touhusi muualla, varsinkin että katseli muualle.
- Anonyymi
Ike se petti aina, joka ikisen kauniin naisen kanssa petiin halusi. Nyt Ike on ollut arkussa haudassaan yli 2 vuotta ja aivonsa eli kalunsa on jo mädäntynyt ja lahonnut, ei enää pyri sorkkimaan jokaista naarasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l3031087Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni65917- 77908
- 71775
- 67711
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et40705Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona34617- 44617
- 51569
- 42541