Minä en ole se joka kirjoittelee Sinkuissa

Sanon varmuuden vuoksi, en edes käy siellä. Tuli vaan haulla pari otsikkoa niin huomasin..
4216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se on hienoo sitten. Mut kyllä siellä Anonyymi kirjoittaa joten se voit olla sinä, minä tai kuka vaan. Jos haluat tuon jokunen tietyn tietävän niin ehkä olisi kannattanut..

Äänestä

En minäkään käy muuta kuin täällä.

Äänestä

Sinkuissa on jotenkin inhottava tunnelma, mutta eri tavalla kuin ikävän puolella.

Äänestä

Koskaan kirjoitellut sinkuissa enkä kirjoita.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sanon varmuuden vuoksi, en edes käy siellä. Tuli vaan haulla pari otsikkoa niin huomasin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu