Tutkimuksien mukaan synnytykomplilaatiot on vähentynyt koska naiset ovat ”löystyneet” tämä voi myöa selittää anaaliseksiin lisääntyneen kiinnostuksen.
Oletteko huomannut että aika vähän tulee vastaan naisia joilla ois edes auttava kyky käyttää alapään lihaksia…
Ymmärtäähän sen ettei pilku kiinnosta.
13
641
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ilmeisesti myöskään pilkut kiinnosta?
- Anonyymi
Pasko alles urpo
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pasko alles urpo
Pilkun paskomistako kaipaat?
- Anonyymi
Paska haisee ja banjot soi kun kaappihomo runkkari akkaansa perseeseen moukaroi trallallaa
- Anonyymi
Pilkunnussintaa tuollanen homma
- Anonyymi
Myös pidätys ongelmia runsaasti. Hyvin yleistä on.
- Anonyymi
Ihanko itse keksit koko tarinan, vai pohditteko oikein porukalla?
- Anonyymi
Eikös tästä ollu jossain iltapaskassa juttu
- Anonyymi
Tästä oli puhetta seksuaaliterapeuttien vuosijuhlassa. Ehkä tulokulma oli hieman rakentavampi.
- Anonyymi
Vaikka on aloituksessa pieni kirjoitusvirhe… PAKKO KOMMENTOIDA!
Tätä asiaa olen pohtinut itsekkin. En vain ole kehdannut kysyä keltään. Oma mies alkoi synnytyksen jälkeen viihtymään peppureikäni kanssa. Täytyy myöntää että olin hieman laiska alapään kuntouttamisessa.
Nim. Löysä toosa. Kuulat ostettu. - Anonyymi
Aika moni nainen käytä ehkäisyä eikä haluu raskaaksi, valinnut anaali yhdynnän juuri sen takia. Miehet haluaa yhtyä ilman kumeja, kakkonen hyvä ratkaisu.
- Anonyymi
Mulla oli tyttöystävä aikoinaan joka ei pystynyt käyttämään mitään ehkäisyä. Kokeili kaikkea ja aina jotain ongelmaa. No värkättiin sitten kortsun kanssa mutta ainahan ne ei ollu saatavilla tai edes keretty ottaa laatikosta. Orgasmin hän sai helposti ja minun laukeaminen oli sitten joko peppuun tai suuhun.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mulla oli tyttöystävä aikoinaan joka ei pystynyt käyttämään mitään ehkäisyä. Kokeili kaikkea ja aina jotain ongelmaa. No värkättiin sitten kortsun kanssa mutta ainahan ne ei ollu saatavilla tai edes keretty ottaa laatikosta. Orgasmin hän sai helposti ja minun laukeaminen oli sitten joko peppuun tai suuhun.
Sama tilanne oli meillä aikanaan. Ei ehkäisy toiminut, tuli aina sivuvaivija ja kumitkin aristi. Silloinen tyttöystävä nykyinen vaimo oli jo harjaantunut peppuseksi ystävä niin aika luontevasti aina lopuksi perseeseen, kun olin saanut hänen tulemaan. Harjaantunut peppu, niin sitä ei hirveästi tarvi lämmitellä, vaan menee helpolla sisään. Naitiin aluksi melkein joka ilta ja rouva sai kyllä kyrpää perseeseen yhtä paljon. Toki se oli monesti vain ne ihan viimeiset vedot että ei sitä jyystetty aina ihan siekailematta. Joskus sitten vaan naitiin pelkästään perseeseen. Se on parhaita sekin.
Nyt toki ei tarvi enää ehkäisyä kun on piuhat poikki. Voi laskea vapaasti pilluun. Peppuseksikkn sitten väheni. Pillu on napakka ja tiukka kun vaimo joogaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke603016- 1362184
- 921808
- 1641425
- 651356
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731351- 801281
- 691132
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771100Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341028